Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátnőm hugával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm hugával. Többször is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy undorító vagyok de vele minden sokkal jobb. Kezdem azt érezni, hogy szerelmes vagyok mert sokkal kedvesebb, jobban lehet vele beszélgetni és minden teljesen más. Már hónapok óta titokban együtt töltünk napokat. Ha nem nyitja ki a száját akkor nem tudja meg senki. Szerintem az meg gáz ha szakítok a barátnőmmel és összejövök a hugával, nem? Mit csináljak? Vele vagyok boldog.

27/F


2012. szept. 1. 11:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Még ezek után azon gondolkodsz, hogy szakíts-e a barátnőddel ?


"Ha nem nyitja ki a száját akkor nem tudja meg senki."


És a lelkiismereted, az emberséged ??


Próbálj már meg legalább valami tisztességes dolgot is kihozni ebből az egészből. Szakíts a barátnőddel és tűnj el mindkettőjük életéből.

2012. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Te egy patkány vagy, a csaj meg egy ribanc. Megérdemlitek egymást. :DDD
2012. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
De bizony az. Egy gátlástalan lotyó. Annyi fax szaladgál a világban, hogy bőven válogathatna, de neki a nővére pasija kell. Jah, és te sem vagy különb emberségből. Gusztustalan, hogy tudtok jópofizni a lánnyal, miközben hülyére veszitek. Sokkal tisztességesebb lenne szakítani, és nem tovább alázni. Azt senki sem érdemli meg.
2012. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele neked milyen érzés lenne ez?.. A helyedben, ha még megoldható lett volna beszélni kellett volna bnőddel, h mi a gond, s tenni érte, ha nem szakítani s tovább lépni, de akkor sem a húgával! Lépj ki az életükből. Ennyi idősen lehetne ennyi eszed.
2012. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Szegény csaj, biztosan sírdogál majd, de annál nagyobb lesz a boldogsága, mikor megnyugodva rájön, mekkora görénytől szabadult meg. Esélye lesz férfit találni magának.
2012. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó,hogy ne legyen a kedvesebb lánnyal-annak írom,aki kérdezte miért van lepontozva-itt arról van szó,hogy csalja a barátnőjét.Szakítson,aztán azzal d-g akivel akar....

Undorító vagy kérdező.

2012. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítottál a mostanival, ha már nem jó a kapcsolat?! Elég gerinctele dolgot csináltál...Barátnőd most csalódni fog egy "férfi"-ban, és elveszít egy testvért!
2012. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Golan Trevize ***** válasza:
51%
dicsekedj vele!
2012. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Megoldható, de lehet a húginak meg kell szakítania a kapcsolatot a családdal néhány hétre vagy évtizedre, ha ez megéri....


Kevésbé érzéketlen megoldás, ha most szakítasz a nővérrel tapintatosan, majd 2-3 hónap múlva jösz össze a húggal, azt rá lehet fogni, hogy véletlenül találkoztattok.....


Így is lesz kisebb vita, de a nővérke nem foglalhat le téged egy életre, hogy az én pasim, az én expasim.

2021. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!