Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában elkezdett szerelmes sms-verseket küldeni. Nagyon aranyos és tudom, hogy úgy gondolja, de nekem ezek sablonosak és személytelenek. Hogy mondjam meg neki, hogy inkább maradjunk a régebbi sms-eknél?

Figyelt kérdés
Ezeket a versikéket már 15évesen megkaptam másoktól és kívülről tudom mindet. Ennél sokkal jobb, ha csak annyit ír, hogy szeretlek! hiányzol! de azok legalább az ő gondolatai és szavai.

2012. szept. 7. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ilyenen rinyálni....ez legyen a legnagyobb gondod a kapcsolatotokban...


nekem is szokott a párom küldeni verseket, igaz azokat Ő költi :) bár, volt hogy a Te szavaiddal élve küldött már "sablonosat" is, de nem akadtam ki, inkább értékeltem hogy "vette a fáradságot" este a meló után hogy keresgéljen Nekem...erről ennyit


N22

2012. szept. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ugyanezt elmondod neki, amit a kérdésben leírtál. Hangsúlyozva, hogy nem akarod bántani!

Egyébként az ilyen idézetektől én is frászt kapnék...

2012. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a te bajod, hogy kesztyűskézzel bánt veled az élet, és nem tudsz értékelni olyan dologat, amiről más nő csak álmodik. De jobb dolgom is van annál, hogy vitatkozzak veled.

Egyébként meg ne itt panaszkodj, mond meg neki, mi a bajod.

Minden jót!

2012. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha én a szerelmemtöl kapnék olyan verseket, akkor is örülnék neki, mivel szeretem és töle kapom. Pont múlthéten küldött msnen egy olyan zenét amit ismerek és még csak az elöadót se szeretem, mégis örültem neki, mert ö küldte, a szerelmem:)Ha szereted fogadd el öt is,és amit töle kapsz, még akkor is ha neked az annyira nem tetszik vagy fújod kivülröl. Ez a minimum sztem.
2012. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ok, megbeszéltük. és az ő szavait idézve: értékeli az őszinteségemet. Mert sztem, ha szeretek vkit, akkor azzal őszinte vagyok. Ha mindenre csak bólogatunk, akkor sose ismerjük meg egymást igazán.

Szóval aki a bólogatás mellett szavazott, az bólogasson tovább nyugodtan... élete végéig ;)

2012. szept. 10. 01:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Na, ezt jó hallani! Gratulálok, hogy sikerült a problémát megoldani.:)
2012. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!