Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen "paraméterekkel" lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "paraméterekkel" lehet párt találni?

Figyelt kérdés
32 éves lány vagyok ( ebben a korban még így hívják? :) és van egy 5 hónapos kislányom. Nem rég szakítottunk az apukájával ( tehát nem holnap akarom ). Alapvetően vidám, kirándulást, motorozást szerető lány vagyok, vágyok nagy beszélgetésekre, simogatársa, szerelemre, szeretetre. Kellek én így valakinek? Van valakinek tapasztalata?
2009. júl. 29. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Egész biztos fogsz találni magadnak valakit, csak türelem, és kitartás :)
2009. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok ismerősöm a lovebox-on talált hasonló esetben pasit.
2009. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogy te amiatt aggódsz hogy a gyereked miatt nem akarnak majd veled összejönni. Vannak kivételek nyugi. Ismerek elég sok ilyen történetet szóval a válaszom igen, lehet párt találni így is.
2009. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valóban, nem tudom, hogy a férfiak között akad-e még ilyen ember aki így is el tudna fogadni. Ráadásul nem vagyok már 20-on éves sem :)
2009. júl. 29. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ott vannak még a jó parti elvált fickók is, akiket a csúnya-gonosz-nejük elhagyott, meg az olyanok, akik kábé mostanában szakadnak le anyuékról, vagy éppen mostanában kezdenek lemondani az agglegénységről. A gyerek némely pasi szerint akadály, van akinek nem. Mindenesetre ne titkold, és akkor később nem lesz kavarodás.
2009. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyu barátnője három ( ráadásul elég problémás) gyerekkel találta meg a párját. Most volt az eljegyzésük. Miért ne találhatnál? Sok sikert :)
2009. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Személyes példámat mesélem el: én 32 éves, kislányom 3 hónapos volt amikor elváltam édesapjától. Internetes társkereső oldalon regisztráltam és a válástól 5, a regisztrációtól számított 3 hónap múlva, egypár próbálkozás után találtuk meg egymást párommal, ősszel lesz 2 éve, hogy megismerkedtünk. Befogadtuk egymást gyerekestül, múltunkkal együtt.


Szóval, igen, így is lehet! Bátorítalak!


34/N

2009. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Fel a fejjel! Ja, és eszemben sincs titkolni a lányomat :)
2009. júl. 29. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en anyukam annak idejen amikor en 4 eves voltam pont ebben a hejzetben volt mint Te es egy pici ido mulva megismerkedett neveloapukammal,aki ugy fogadta el amilyen o azt a not szerette aki eletvidam es kepes egy gyerekkel az oldalan is a szerelemrol almodozni.NE felj eljon majd az ido amikor megismersz valakit es ha oszintek az erzesei iranyodba uj fejezethez er majd az eleted,ne gondolkodj ijeneken Te csak mutats onmagad,elvezd az elet mindennapjait es majd bekovetkezik:)))
2009. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!