Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van élőben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van élőben? Ha webkamerán keresztül bejövök neki, gyönyörűnek tart. Hogyan talizzak vele úgy hogy a szüleim nejöjjenek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki myvip randiról vett fel msn re kb 4 hónapja. Msn ezünk sokat és rájöttünk valahogy arra hogy rokonlelkek vagyunk:$ és nemtudom h itt van e olyan olvasó akivel előfordult akár az h msn en keresztül ennyire megszeretni valakit, egymást mint mi: Tudom sokan azt gondolják hogy msn en akár mit lehet írni meg hazudni meg iylenek. de már telljesen megbízunk egymásban=) kamerán mindig MNDEN NAP látjuk egymást ami csak segít nekünk leküzdeni gátlásainkat egymás előtt ésha találkozunk ami nemsokára eljön a közeljövőben nem fogunk félni annyira a helyzettől=) És én az elején nem is akartam tőle semmit de sikerült neki "szerelmessé tenni engem" és tényleg annyira

megkedveltük egymást alig várjuk már hogy talizzunk:$ Csak

lenne még egy kérdésem: Hogyan talizzak úgy vele hogy szüleim ne vegyék észre mert nemszeretném ha tudnának róla mert már így is sejtik h ő van nekem mert rengeteget msn ezek vele és egyszer ígyhagytam a gépemet az ő beszélgetőablakával együtt és anyának sikerült elolvasnia pár dolgot:/ és nem nagyon örült neki h pont ő....:/ :(

de engem ez nem is nagyon érdekel!!! Elég messze lakunk egymástól de már találtunk egy helyet " várost" ami mindkettőnkhöz elég közel van és ha oda elmegyünk akkor ott akár minden hétvégén is tudnánk talizni...jújjdejólenne^^... segítsetek légyszi mitmondjak a szüleimnek hovatűnök el egész napra , éshogy biztosan bejövök e a fiúnak mivel webkamerán keresztül nemtud betelni velem annyira gyönyörűnek tart:$ csak nemszeretném ha élőben pofáraesés lenne mert az énrészemről tuti biztos a dolog.. úgyérzem őlenne az igazi mert ilyen rokonlelket nemhiszem h találnék mégegyet vagy csak nagyon de nagyon ritkán...tényleg mindent kitárgyalunk és megértsük egymást akár msn akár nem.És ha nemtudjuk megoldani az msnezést: rosz a gép, nincs net...stb. akkor sms eket írunk egymásnak:$ szóval bizalom az tutibiztos h van és én hiszek benne.:$ légyszi segítsetek nekem!!!


2009. júl. 30. 00:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
előző vok hozzátok képest vénasszony,de nehogy az jöjjön le ebből ,hogy felelőtlen vok,nyugodtan mondd el szüleidnek, vagy csak anyudnak,h mi a helyzet.és miért nem örült hogy pont ő mármint a fiú az akivel msn ezel?ha jóval idősebb mint te akkor esetleg megértem...de halgass csak a szívedre ,ha az a srác vár majd akit megismertél a cam-on keresztül,nem hiszem hogy fenyegetne valami szörnyű dolog..légy érett ,felelős..ígérd meg h felhívod akár randi közben is...anyudat ..én is felhívtam a kislányom..második randin ..igaz ők egy városban laknak, lakunk..megkérdeztem holvagy ,mit csinálsz?azt felelte ,már hazafelé megyünk ,és melegszem.:):):)még sírtam is picit...hát eddig tartott a gyerekkora...
2009. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!! =) megfogadom. hiszek neked és mintha a szívembőlszóltálvolna. ^^ és remélem ez ígyleszmajd ahogy te most elmondtad nekem, meg ahogy biztatsz =)

amit a végére írtál az nagyonszép =$ "eddig tartott a gyerekkora" de az én anyám biztos nemsírna ha mondanám neki h barátom van =/ nemtudom anya nemazafajta. meg nem is nagyon értek vele szót mostanában. =/ régebben sokkal jobban elvoltam vele és nyíltabb is voltam előtte. de most inkább a barátaimmal beszélem meg az ilyen problémáimat. jah és itt a neten :D de anya ilyen énmár megszoktam =/ és lehet azértis nemakarom vele közölni a legelső randit mert aztsem tudom hogyreagálna rá. inkább majd akkor talán ha lesz bátorságom elmondom neki ha már minden telljesen biztos.

2009. júl. 30. 15:56
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok ismét. Ugye én írtam, hogy szerintem bejössz neki. Na már most azt nem félre érteni azzal, hogy halálosan szerelmes beléd. Pont azért írtam, hogy ezért is vigyázz magadra, mert aztán kitudja, hogy miket akar..

Továbbra is azt mondom, hogy másik városba ne menj, a saját városodban találkozz vele.

2009. júl. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

jajj igen ^^ msnen keresztül még senkitse szerettem meg ennyire mint őt =$

és talán tényleg nemkéne kimennem a városból ^^

de remélem megérti majd :O. :D

2009. júl. 31. 03:30
 35/43 anonim ***** válasza:

Fuu, de ismerős ez a helyzet...

Volt ilyen nekem is, felvette egy lány msn-re, szintén myVIP randiról, ahol ismerkedtünk pár hétig, aztán találkoztunk.. Jó volt, mindig volt téma, elvoltunk.

Szerencsére a szülőkkel nem volt gond, mert miért lett volna... Minden jó volt a lánnyal, de 3 hétig tartott csak a dolog, mert ő a bulizásnak élt, én pedig nem. Ugyhogy ennyi volt... de remélem neked sikeres kapcsolatod lesz a sráccal :-)


Amúgy nem értem, miért tartasz ennyire a szülőktől? Mi az, hogy anyud nem nagyon örült neki, hogy "pont ő"??


Ha megbízol benne ennyire, és biztos vagy magadban, akkor szerintem nyugodtan találkozz vele, ha a kor meg az ilyen dolgok passzolnak! Amúgy életkorra kíváncsi lennék, az nagyban befolyásolja a dolgot.


16/F voltam..


Szia :-)

2009. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal..mindenképpen a te lakhelyeden találkozzatok, ha ennyit nem képes megtenni, hogy odautazik, akkor felejtős szeritnem. a másik meg: az anyai szív valahogy mindig megérzi a bajt, hogy kitől kell félteni a gyerekét. enyém is megérezte anno, és mennyire igaza lett :) az meg hogy ki milyen msn-en? az egy dolog, egy virtuális világ, az számít, hogy élőben milyen. túl sok dolgot lehet eljátszani és hazudni neten keresztül, szóval én is azt mondom, hogy VIGYÁZZ!! láttam már nem egy olyat, hogy kedves édes aranyos msnen, élőben pedig egy paraszt meg egy nagy nulla. :)
2009. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Mendus ***** válasza:
SZIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D Nekem volt egy ugyanilyen kapcsolatom :OOO chaten ismertem meg majd msn...msn-eztünk 1 évig, és képzel Szilveszterkor leszöktem hozzá és nála aludtam, de nem volt semmi a csókon kívűl!! :P :) De másnap lelkiismeretfurdalásom volt és végül anyunak elmondtam, hogy leszöktem a sráchoz...:P De azt mondta, hogy máskor ne csináljak ilyet, meg satöbbi...de előtte mondtam anyunak h szeretnék lemenni hozzá, de nem engedte meg, de miután leszöktem hozzá, és másnap elmondtam neki, akkor beijedhetett, mert utána már mindig leengedett :) fél évig jártunk :) Csak aztán kiderült, hogy mi nem vagyunk rokon lelkek, ő túl tutyi-mutyi volt, na meg aztán csók is olyan volt, hogy még az orrom is nyálas volt miatta, nemhogy a szám :D pusziiii :D
2009. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

értelek titeket és igazatokvan:D de sztem ha hazudna akk ennyi időt nem pazarolt vna rám ha végig hazudott vna szal ezért is bízok benne és ő is bennem.

egyébként 15/L vagyok ő pedig 17/F :D:D mimáslenne :D

2009. aug. 1. 22:24
 39/43 A kérdező kommentje:

ez érdekes kis sztori ez a szilveszteri téma :D:D

lehet nekem is kéne majd ilyet csinálnom szilveszterkor xDDDDD :D:DD:D nemis olyan rosz ötlet :D

2009. aug. 1. 22:28
 40/43 anonim ***** válasza:
Én is myvip randin ismertem meg a Szerelememet!:) Már több,mint egy hónapja együtt vagyunk és minden nagyon szép Vele.Itt annyi különbség van,hogy közöttünk csak 20 km van.:) Sok sikert Nektek is,légy óvatos!
2009. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!