Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van élőben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van élőben? Ha webkamerán keresztül bejövök neki, gyönyörűnek tart. Hogyan talizzak vele úgy hogy a szüleim nejöjjenek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki myvip randiról vett fel msn re kb 4 hónapja. Msn ezünk sokat és rájöttünk valahogy arra hogy rokonlelkek vagyunk:$ és nemtudom h itt van e olyan olvasó akivel előfordult akár az h msn en keresztül ennyire megszeretni valakit, egymást mint mi: Tudom sokan azt gondolják hogy msn en akár mit lehet írni meg hazudni meg iylenek. de már telljesen megbízunk egymásban=) kamerán mindig MNDEN NAP látjuk egymást ami csak segít nekünk leküzdeni gátlásainkat egymás előtt ésha találkozunk ami nemsokára eljön a közeljövőben nem fogunk félni annyira a helyzettől=) És én az elején nem is akartam tőle semmit de sikerült neki "szerelmessé tenni engem" és tényleg annyira

megkedveltük egymást alig várjuk már hogy talizzunk:$ Csak

lenne még egy kérdésem: Hogyan talizzak úgy vele hogy szüleim ne vegyék észre mert nemszeretném ha tudnának róla mert már így is sejtik h ő van nekem mert rengeteget msn ezek vele és egyszer ígyhagytam a gépemet az ő beszélgetőablakával együtt és anyának sikerült elolvasnia pár dolgot:/ és nem nagyon örült neki h pont ő....:/ :(

de engem ez nem is nagyon érdekel!!! Elég messze lakunk egymástól de már találtunk egy helyet " várost" ami mindkettőnkhöz elég közel van és ha oda elmegyünk akkor ott akár minden hétvégén is tudnánk talizni...jújjdejólenne^^... segítsetek légyszi mitmondjak a szüleimnek hovatűnök el egész napra , éshogy biztosan bejövök e a fiúnak mivel webkamerán keresztül nemtud betelni velem annyira gyönyörűnek tart:$ csak nemszeretném ha élőben pofáraesés lenne mert az énrészemről tuti biztos a dolog.. úgyérzem őlenne az igazi mert ilyen rokonlelket nemhiszem h találnék mégegyet vagy csak nagyon de nagyon ritkán...tényleg mindent kitárgyalunk és megértsük egymást akár msn akár nem.És ha nemtudjuk megoldani az msnezést: rosz a gép, nincs net...stb. akkor sms eket írunk egymásnak:$ szóval bizalom az tutibiztos h van és én hiszek benne.:$ légyszi segítsetek nekem!!!


2009. júl. 30. 00:18
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
ő kb pesttől lakik úgy alig 60 km re és ide is pest 72 km szal ott lehetséges h megtudnánk oldani egy parkban vagy egy romantikus helyen amit énis ismerek persze és nemtévedek el :D ^^
2009. júl. 30. 00:54
 12/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
100%
A FRANCBA!!! VALAKI ÍRJON MÁR HOGY VAN IGAZSÁG ALAPJA ANNAK AMIVEL KOPTATOM AZ UJJAMAT!!!!
2009. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
^^ nagyonaranyosvagy. és fogok küldeni emailt ^^
2009. júl. 30. 00:55
 14/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy. Csak a Város nevét ahol találkozni fogtok azt lécci írd már le.
2009. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

pest.

és persze van igazságalap mert tudom h mikmennek a mai életben és sajnos igazak is :/ de remélem ez kivétel lesz

és megpróbálok vigyázni magamra.

2009. júl. 30. 00:57
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm is ugyanigy volt ahogy most te, és odament abba a városba ahol a srác lakott, és felcibálta egy házba és megerőszakolta...

Én is azt mondom,hogy ne legyél ilyen naiv, és te se kövesd el azt a hibát, amit a barátnőm.

Utánna bűnösnek éreztem magam, hogy nem szólt nekem, hogy nem faggattam hova megy...

A saját városodban maradj!!!

ha a srác szeret, oda megy hozzád. És sztem bnőd vagy vkid legyen a közelben, és telefon.

Gondolkozz!!

2009. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Naga_Chevalier ***** válasza:

Nem tudom hogy kivagy de az ilyen nők segítse mindig is a szivem ügyei voltak.

Köszi a mellém állós kommentet.

Azé tanulmányozd ezt a weboldalt a magad érdekében.

Miért olyan elterjedt a nemierőszak mo-on.

Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!

link: [link]


Lécci gondolt át ezeket a kommenteket!!!

2009. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
hát ebben telljesen igazadvan :/
2009. júl. 30. 01:06
 19/43 A kérdező kommentje:

szia 01:06 !

köszönöm szépen neked is =)

és próbálok vigyázni. nagyon óvatos akarok lenni.

és még mostis gondolkozok h hogylegyen ez az egész majd. ;)

2009. júl. 30. 01:09
 20/43 Naga_Chevalier ***** válasza:
100%

Jah és minnél inkább ragaszkodik pesthez annál inkább gyanus az alak.


Vagy add meg nekem az MSN címét!!! ha gynusnak érzed a palit. *gyilkos szájli*

2009. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!