Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van élőben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van élőben? Ha webkamerán keresztül bejövök neki, gyönyörűnek tart. Hogyan talizzak vele úgy hogy a szüleim nejöjjenek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki myvip randiról vett fel msn re kb 4 hónapja. Msn ezünk sokat és rájöttünk valahogy arra hogy rokonlelkek vagyunk:$ és nemtudom h itt van e olyan olvasó akivel előfordult akár az h msn en keresztül ennyire megszeretni valakit, egymást mint mi: Tudom sokan azt gondolják hogy msn en akár mit lehet írni meg hazudni meg iylenek. de már telljesen megbízunk egymásban=) kamerán mindig MNDEN NAP látjuk egymást ami csak segít nekünk leküzdeni gátlásainkat egymás előtt ésha találkozunk ami nemsokára eljön a közeljövőben nem fogunk félni annyira a helyzettől=) És én az elején nem is akartam tőle semmit de sikerült neki "szerelmessé tenni engem" és tényleg annyira

megkedveltük egymást alig várjuk már hogy talizzunk:$ Csak

lenne még egy kérdésem: Hogyan talizzak úgy vele hogy szüleim ne vegyék észre mert nemszeretném ha tudnának róla mert már így is sejtik h ő van nekem mert rengeteget msn ezek vele és egyszer ígyhagytam a gépemet az ő beszélgetőablakával együtt és anyának sikerült elolvasnia pár dolgot:/ és nem nagyon örült neki h pont ő....:/ :(

de engem ez nem is nagyon érdekel!!! Elég messze lakunk egymástól de már találtunk egy helyet " várost" ami mindkettőnkhöz elég közel van és ha oda elmegyünk akkor ott akár minden hétvégén is tudnánk talizni...jújjdejólenne^^... segítsetek légyszi mitmondjak a szüleimnek hovatűnök el egész napra , éshogy biztosan bejövök e a fiúnak mivel webkamerán keresztül nemtud betelni velem annyira gyönyörűnek tart:$ csak nemszeretném ha élőben pofáraesés lenne mert az énrészemről tuti biztos a dolog.. úgyérzem őlenne az igazi mert ilyen rokonlelket nemhiszem h találnék mégegyet vagy csak nagyon de nagyon ritkán...tényleg mindent kitárgyalunk és megértsük egymást akár msn akár nem.És ha nemtudjuk megoldani az msnezést: rosz a gép, nincs net...stb. akkor sms eket írunk egymásnak:$ szóval bizalom az tutibiztos h van és én hiszek benne.:$ légyszi segítsetek nekem!!!


2009. júl. 30. 00:18
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
vagyis köszi neked :D
2009. júl. 30. 01:11
 22/43 Naga_Chevalier ***** válasza:

Nincsen mit!!!

:D

2009. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Igaza van annak aki irta, hogy vigyazz, az ilyen talalkozokkal. Tenyleg nem vicc. Mindenkepp maradj a varosodba es azert valaki tudjon a randirol, hogy mikor? hol?

Nagyon vigyazz magadra kicsi lany! :))

2009. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

egyébként nemtűnik gyanúsnak de ténylegnem.

különben már lehetneneki vagy 100 csaja mert őis mondja h sokan zaklatják . :/

de ő most inkább kitartó sztem :D

és ténylegnagyonsokat szoktunk dumálni.

2009. júl. 30. 01:15
 25/43 A kérdező kommentje:

=) ^^

ígérem nekedis h vigyázok magamra csakazértis :D

de nagyon remélem h összejön a dolog. mert nagyonszeretném.^^

2009. júl. 30. 01:16
 26/43 A kérdező kommentje:
azért várom még a további véleményeket is ^^
2009. júl. 30. 02:12
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen helyzetben, mint te, csak én nem voltam belé igazából szerelmes. Csak annyira akart találkozni velem, és én is kíváncsi voltam rá végülis. Nem is volt kérdés, hogy ő buszozik el az én városomba, szépen kinéztük együtt netről az oda-vissza buszt is. Én is nagyon-nagyon bíztam benne, én is a lelki társamnak éreztem. Viszont én elmondtam anyukámnak, hogy ez van. Még 2 barátnőm is tudott róla. És törekedtem rá természetesen, hogy olyan helyre vigyem, ahol viszonylag szem előtt vagyunk. Mákom van, mert kicsi a város, és úgy ismerem, mint a tenyeremet. Amúgy nem volt gáz, nagyon aranyos volt végig. Anyukám rám felhívott egyszer közben mobilon, hogy merre vagyunk meg kitalált valami szöveget (ami igaz volt, de tökéletes ürügy is:D), hogy valakinek kell valami és hol van vagy már nem tudom hogy volt pontosan. Természetesen csak arra volt kíváncsi, hogy megvagyok -e. Ha srác normális, akkor rögtön vágja és megérti, hogy féltenek. Nos... Üljetek be valahová inni valamit (ne ilyen kihalt istenhátamögötti helyre!), mi beültünk kicsit a plazaba, ahol vannak padok, meg a parknak olyan részébe, ami a szélén van a forgalmas út mellett. Ez azért jó, mert nem vagytok nagyon egyedül, viszont ha mondjuk akartok smárolni vagy valami, akkor sem zavaró, mert még sincs tömeg, mégis csak a természet. Ismerd a terepet, ez a lényeg (saját város). Arra is figyelj, hogy mindenképpen csak is világosban legyetek együtt, ez is rettentő fontos. Első alkalomra elég a pár óra is. 2. talinál lehet mondjuk megint egy kis természet plusz mozi. A 3.nál meg ha minden jól megy mutasd be a szüleidnek, vidd fel hozzád, menjetek be a szobádba, de valaki legyen közben végig otthon. Aztán kicsit később már mehetsz te is hozzá. Remélem segítettem. És írd meg, hogy mi volt!:D
2009. júl. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg még azt akartam írni, hogy természetesen az alkoholt minden áron kerüld, illetve minden ilyesmi cuccot. Ha isztok valahol valamit (akármit!), kérjél te, fizetheti ő, csak tartsd szem előtt.
2009. júl. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

köszi szépen a segítséget. ezen is elgondolkodtam =)

és ha arrakerül már sor ami remélem tényleg nemsokára lesz h talizok vele. nagyonvárom már és őis.

2009. júl. 30. 09:52
 30/43 anonim ***** válasza:
perszehogy vannak ilyen esetek ,és olyan is ami hajmeresztő mert előbb bizalmába férkőzik a kislánynak ,aztán meg ..horror de az már ne felejtsük el ..elmebeteg..az meg kevés van..az sem mind aberrált ember...szóval ez azért túlzás...hisz ne is menjünk az utcára mert elüt az autó...szóval sok sikert...a nyílt utcán még nem erőszakoltak meg senkit...fényes nappal..a szüleid úgysem engednék hogy éjjelre kimaradj...és ne menj olyan helyre ami eldugott...egyenlőre ne :):)azért van neki esze hogy használja...de ne izguljatok ,ez MÁR szerelem ..a távolság az nehéz ügy ..de más kérdés....véleményem szerint találkozz vele nyugodtan..ha esetleg nem ő vár ..fogd menekülőre ..és kész..ha zaklat,kérj meg valakit ,segítsen...de ha ő fog várni egyedül..nincs vész ,csak ne menj félreeső helyre ..azt majd később:):):)
2009. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!