Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van élőben? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van élőben? Ha webkamerán keresztül bejövök neki, gyönyörűnek tart. Hogyan talizzak vele úgy hogy a szüleim nejöjjenek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki myvip randiról vett fel msn re kb 4 hónapja. Msn ezünk sokat és rájöttünk valahogy arra hogy rokonlelkek vagyunk:$ és nemtudom h itt van e olyan olvasó akivel előfordult akár az h msn en keresztül ennyire megszeretni valakit, egymást mint mi: Tudom sokan azt gondolják hogy msn en akár mit lehet írni meg hazudni meg iylenek. de már telljesen megbízunk egymásban=) kamerán mindig MNDEN NAP látjuk egymást ami csak segít nekünk leküzdeni gátlásainkat egymás előtt ésha találkozunk ami nemsokára eljön a közeljövőben nem fogunk félni annyira a helyzettől=) És én az elején nem is akartam tőle semmit de sikerült neki "szerelmessé tenni engem" és tényleg annyira

megkedveltük egymást alig várjuk már hogy talizzunk:$ Csak

lenne még egy kérdésem: Hogyan talizzak úgy vele hogy szüleim ne vegyék észre mert nemszeretném ha tudnának róla mert már így is sejtik h ő van nekem mert rengeteget msn ezek vele és egyszer ígyhagytam a gépemet az ő beszélgetőablakával együtt és anyának sikerült elolvasnia pár dolgot:/ és nem nagyon örült neki h pont ő....:/ :(

de engem ez nem is nagyon érdekel!!! Elég messze lakunk egymástól de már találtunk egy helyet " várost" ami mindkettőnkhöz elég közel van és ha oda elmegyünk akkor ott akár minden hétvégén is tudnánk talizni...jújjdejólenne^^... segítsetek légyszi mitmondjak a szüleimnek hovatűnök el egész napra , éshogy biztosan bejövök e a fiúnak mivel webkamerán keresztül nemtud betelni velem annyira gyönyörűnek tart:$ csak nemszeretném ha élőben pofáraesés lenne mert az énrészemről tuti biztos a dolog.. úgyérzem őlenne az igazi mert ilyen rokonlelket nemhiszem h találnék mégegyet vagy csak nagyon de nagyon ritkán...tényleg mindent kitárgyalunk és megértsük egymást akár msn akár nem.És ha nemtudjuk megoldani az msnezést: rosz a gép, nincs net...stb. akkor sms eket írunk egymásnak:$ szóval bizalom az tutibiztos h van és én hiszek benne.:$ légyszi segítsetek nekem!!!


2009. júl. 30. 00:18
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

köszi ^^

és nagyonörülök h neked is összejött ^^ remélem minél tovább együttmaradtok majd =)

legalább már tudom h nemvok ezzel a myviprandis dologgal egyedül ^^

2009. aug. 1. 22:46
 42/43 Naga_Chevalier ***** válasza:

Megin én vok. Az a nagyon aggódós srác még az elejéről.

Ha télleg anyira tuti az a srác, akkor bizonyísd be a szüleidnek hogy tévednek.

Na-na. Erre mit lépsz? :P

2009. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

beis fogom bizonyítani csak a legelső taliról nemszeretnék nekik szólni ^^

mert lehet h nemkell elmennem pestigsem mert eljön ide hozzám a fiú ^^

2009. aug. 4. 12:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!