Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes döntés ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ebbe a szituációban?

Figyelt kérdés

Na szóval...ezt a sztorit senki se kívánom,hát kelljen élni!!!

A párommal 1 éve vagyunk együtt,több mint fél éve együtt is lakunk...szeret,imád,mindent megtesz értünk...van 2 gyerekem,egy 5 éves kislány,és 3 éves fiú...elfogadta őket,sajátjaként tekint rájuk!Elnéző,aranyos,türelmes velünk!De a magán életünk,jó pár hete,kb 1 hónapja pocsék...mióta kiment dolgozni,egyre csak rosszabb!!!

Van a gyerekeim apja...aki hát ugye az apa!Aki 3 éve,akkor még terhesen elhagyott...amikor együtt voltunk,sok rosszat kaptam tőle,türelme nincs!Bántott is...meg más is van a rovásán!De hát ostromol...barátaim véleménye megoszlik...valaki azt mondja adjak még egy esélyt az apának(de ez kb az 5. lenne,mert az első gyereknél is itt hagyott,8 hónapra),valaki azt mondja becsüljem meg a párom!

És most olyan érzelmi káosz van bennem,hogy egyszerűen nem tudom mit tegyek!!!!

Nem tagadom,vonzódok az apukához...de itt a párom,aki a csillagokat is lehozná,de a vonzalom kialvóba van(lehet azért mert apuka belépett a képbe,lehet a saját viselkedése miatt?!)

Tanácstalan vagyok,hogy mi a jó döntés!!!?! :S



2012. szept. 11. 06:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen,apuka mellett csak az az érv szól h !ő az apuka!Anyummal-kivel mással-vitattuk meg a dolgokat,számoltuk,3 esélyt kapott eddig apuka!Azt hajtja h amióta az ő apja betegsége kiderült megváltozot!Sok sok mindent odavágtam a fejéhez,szinte minden sérelmünket rázúdítottam!!!

a párommal,miótd kikerült dolgozni,megromlott a kapcsolatunk,és akkor még apuka nem volt a képbe!A családja állandóan a 2 gyerekemmel támad,most meg h kikerült lecsaptak rám!Ő se úgy foglalkozik velem/velünk,mint régen!Hazaér,még egy puszit se kapok és indul a haverjaihoz,annyit van itthon még cigit vesz magához,ha nem csinálom meg,akkor háborog!Röviden,elvár,és követel!A haverjai előtt úgy beszél velem mint ha én is a haverja lennék,ez inkább telefonon történik mert ritkán visz minket magával!Az én barátaimra meg nem is kíváncsi,ezt meg is mondta!

Mind kettőjük mellett és ellene is vannak érvek!

a szívem se tudom h hovd húz :-S

2012. szept. 12. 21:28
 12/14 omba ***** válasza:

Az elején azt írtad a párodról:

"elfogadta őket,sajátjaként tekint rájuk!Elnéző,aranyos,türelmes velünk!"


Meg, hogy akar egy gyereket, te meg nem. Ha jól értem ettől értékelődtél le, ami azért nem olyan nagy csoda.

2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

És ezek így is vannak,már amennyit itthon tartózkodik,meg velünk van!

Nővére egyszer írt olyat is,h "vegyél azoknak milkát" és ez is meg a többi áskálódása(a másik rokonokkal) elérte h inkább csavarog!!Nem egyszer már járt is el a gyerekek felé a keze-persze,néha muszáj-de ne olyamért h őt nem hagyják aludni,meg ne kapásból pofon meg megtépés legyen!Ezt már anyum is szóvá tette!

2012. szept. 13. 06:08
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

Helyes döntés:


2. A gyerekeid apjához csak akkor menj vissza, ha reménytelenül mazochista vagy


3. A mostani párodat láthatóan nem szereted, csak "használod", ezt nyilván ő is érzi, így ez se neki, se neked nem jó, szóval hagyd ott


4. Próbálj meg magadban boldogulni, és csak olyannal szűrd össze a levet, akivel kölcsönösen szeretitek egymást

2012. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!