Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számit az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit az ha chatelek es olyan dolgokat irok masoknak amit egyebkent a páromnak szoktam?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 20:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Testileg nem csalod meg de képzeletben ezerszer megtetted. Szóval ez nem megcsalás gyakorlatilag, de nekem az lenne személy szerint. És nálam válóok.
2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit :). Szexulis jellegű dolgok nálam abszolút nem férnének bele (kivéve ha nőgyógyász vagy), de ilyen, hogy szívem stb az belefér, feltéve ha más emberekre is használom, mint pl batrátok megszólítására stb.
2012. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de nagyon könnyen oda vezethet. Nem érdemes játszani a tűzzel.
2012. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
Ebben semmi megcsalás nincs, én is hülyéskedek ezerrel mindenféle nőismerősömmel pl. a Facebook-on, malac dolgokat is írok nekik, meg bókolok is, de közben ha akar, a feleségem is itt áll mellettem. Semmi érdekes és főbenjáró nincs ebben...
2012. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
Akinek meg ez válóok, az attól is elválik, ha a párja felemás zoknit vesz fel...
2012. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
aha értem. igazábol lány vok és nincs még férjem. de pl ha néhány fiúnak azt írom hogy édesem szeretlek .. meg de jó lenne most veled, eközben a barátomnak is ezeket írom. na az sem megcsalás akkor
2012. szept. 12. 20:19
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem rosszul esne nekem.

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy te mit reagálnál ha a feleséged ugyanezt tenné férfiakkal?

2012. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért is írnál ilyeneket, kérdező? Én vagyok, aki azt mondtam, hogy ez nem megcsalás, de azért ez nekem is túlzás. Szóval, ez már nekem sem nagyon férne bele.
2012. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ja...ez nem megcsalás. Azt hittem más dolgokat írogatsz. És azt hittem férfi vagy, bocsi (:
2012. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló, akkor is ezt mondod, ha a te bárod teszi ezt?
2012. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!