Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számit az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit az ha chatelek es olyan dolgokat irok masoknak amit egyebkent a páromnak szoktam?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 20:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A normális srácok az ilyen lányok miatt ábrándulnak ki a női nemből, mint te. Kétlem, hogy kinövöd, ha valaki ilyen, az a vérében van, kutyából meg nem lesz szalonna.
2012. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Gerinctelenség szerintem...de zsenge tinikorában sok embert a hormonok vezetnek. Csak tanuld meg mire felnősz, hogy mi az a becsület és erkölcs. Meg mondjuk addig a párkapcsolatot sem kellene erőltetni, szerintem.


24N

2012. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Jaaa,én azt hittem elmúltál már 13!Ez esetben nem gáz,tedd lapátra,bőven van még időd keresgetni.Ne akard bántani,mikor nyilvánvalóan nem ő az életed párja,de még csak nem is tiszteled. Az önbizalmadat meg ne mások kárán építsd (amikor tudod h tetszel másnak és olyanokat mondatsz vele,amit hallani szeretnél,hogy elhidd,szép vagy).Amint elmúlik a kamaszkor,remélhetőleg kinövöd,bár az én kamaszkoromban ez nem volt szokás (30 vagyok).
2012. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
drágáim 16 éves vagyook :) szeretem a baratom! ! kajaaak. :D
2012. szept. 13. 17:23
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát "drágám", akkor szedd össze magad sürgősgyorsan, mert az azért mond valamit, hogy mindenki 13 évesnek gondolt téged...
2012. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
nem kell flegmulni " aranyom!" ;) miert is? baj talan h tobb pasival wok vagy mi? ebbe nincs semmi olyan...><
2012. szept. 13. 19:25
 27/29 anonim ***** válasza:
kérdezö, igencsak csereszabatos hölgy vagy! Ne haragudj meg de remélem jol megszivatnak majd a pasik!
2012. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
elöfordulhat:) csunya dolog ilyet kivanni.:/
2012. szept. 14. 18:59
 29/29 anonim ***** válasza:
az lehet, dràgàm, de jobb most megtanulni a dolgokat, és neked sem àrt, ha kicsit megedzödsz^^ Pussz!
2012. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!