Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számit az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit az ha chatelek es olyan dolgokat irok masoknak amit egyebkent a páromnak szoktam?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 20:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előzőt az #5-nek szántam.
2012. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Egyszer valaki mondott nekem egy dolgot: vigyázni kell, mert a szavaknak súlya van.
2012. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalásnak nevezném, azonban a másik félnek bizonyára rosszul esik, ezért ilyeneket nem csinálnék. Ugyanígy el is várnám, hogy ne chateljen szexuális töltetű témában ő sem.
2012. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Természetesen csak a mással történő szex a megcsalás, és csak az okoz csalódást a párunknak... -_-

Legegyszerűbb az lenne, ha a barátodtól érdeklődnél, hogy mi a véleménye róla. Ha nem mered, akkor nyilván te is sejted, hogy ez szemét dolog a sráccal szemben, de ha elbírja a lelkiismereted, akkor hajrá, nektek áll a világ.

2012. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Én szoktam mondani embereknek, hogy "Én is szeretlek" ha valamit beszól, vagy ha segít hogy imádom, vagy ha szintén kötözködik velem, akkor "Ugye tudod, hogy nagyon szeretlek? ;)"


De közben ezt ugyanúgy mondom a páromnak is, persze van, hogy más hangsúllyal, de van, hogy ezeket ő is ugyanúgy megkapja. Viszont olyat, hogy szívesen lennék bárkivel is, még soha nem írtam, és nem is fogok.

2012. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd a párod,nem csinálnád ezt.
2012. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
szeretem a baratomat de attol fuggetlenul mast is szerethetek xd
2012. szept. 12. 23:20
 18/29 A kérdező kommentje:
jo..akkor bevallom itt..ugyis mind 1 titok h ki vok :DD szoval ..mondjuk olyanokat egy idegenn pasinak vagy haveromnak akirol tudom h tobbet akar tolem mint baratsag, hogy : szija drágám.:$ ugy odabujnék hozzád..meg imádlak ágyamba kivanlak *.* talizhatnánk :$
2012. szept. 12. 23:32
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul hülyíted azt a szerencsétlent is... hát gratulálok.

Fizikailag lehet h nem csalod meg a barátod, de ne fogadj rá, h nem szakítana veled, ha megtudná. Én is ezt tenném a helyében. Viccből/szívatásból se mondok ilyet másnak, ha szeretem a barátom...

Hány éves vagy egyébként?

2012. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd. Jó esetben.

Ha bartásod ilyet írna lányoknak, jól viselnéd?

Igazából ez nem megcsalás, de akár annak is vehetjük. De ha nem az, akkor is szemét dolog hülyíteni másokat. Ha már leírsz valamit, akkor álld a szavad. Tudod, vállald a felelősséget érte. Ezért mondom, majd kinövöd. Jó esetben.

2012. szept. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!