Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, egyszerüen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, egyszerüen nem tudom felfogni?!

Figyelt kérdés

Nem vagyok se ronda,se borzasztó szegény. Valamiért az eddigi összes barátnömmel (nemvolt sok) nagyon jol elvoltunk ,szerettük egymást meg minden(legalábbis én). Attol a perctöl ahogy belezugtam bármelyikükbe is,mindig a kedvében akartam járni,kacagtatni,boldoggá tenni,de mindig mikor ennyire bele voltam zugva akkor én már öt nem érdekeltem,miért van ez? Az utolso kapcsolatomba is a barátnöm szeretett volna egy ezüstorát,én meg 2 honapot dolgoztam mint az állat,mert szerettem,és boldoggá akaratm tenni,még szerencse,hogy addigra kimondta hogy nemtart engem az igazinak,és végül nemvettem az összegyüjtött pénzre semmit.


Miért van ez?


2012. szept. 14. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"mindig a kedvében akartam járni,kacagtatni,boldoggá tenni"

"kimondta hogy nemtart engem az igazinak"


olvasgasd ezt a két mondatot, így, egymás után, és gondolkozz el rajta

szólj, ha készen vagy, akkor elmagyarázom a többit

2012. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha verésről, ütésről van szó, akkor inkább gyereket sajnálom, mint a feleséget, mert ő volt az, aki belement ilyen idegbeteggel egy kapcsolatba!!! Ki is lehet szállni egy kapcsolatból. Sajnos vannak nő ismerőseim, akik csak bőgnek, sírnak, panaszkodnak, mert milyen agresszív a pasijuk.. de lépni már nem mernek!! Én is voltam ilyen helyzetben, igaz engem nem vertek, inkább lelkileg terrorizáltak és 2-3 évig tűrtem és leléptem se szó se beszéd, hagytam egy levelet, pá! Ha gyerek van, nehezebb de meg lehet oldani mindent, csak akarni kell. Gyereket tudom csak sajnálni ha ilyen szar családba születik, nem érdemli meg senki sem :(
2012. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kész
2012. szept. 14. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!