Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, vagy túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Barátommal egy éve járunk. Nemrég volt az évfordulónk. Én vettem neki ajándékot, de ő nem nekem. Azt mondta, hogy nincs ilyenekre most pénze. Ezen a mondatán teljesen ledöbbentem.Mindig hangoztatja, hogy szeret, de ha ilyet mond elgondolkodtató, hogy valóban szeret-e.Én megelégedtem volna egy kis ajándékkal, virággal, vagy bonbonnal, csokival, mindegy... tudta, hogy lesz évfordulónk, félretehetett volna egy kis pénzt, ehelyett, elintézte egy lyen mondattal...

2012. szept. 26. 08:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod! Ha nem volt rá pénze, nem volt! Nem hiszem el, hogy egy ajándék nem várhat a következő fizetésig! Különben sem értem, hogy a szeretetet miért mindig pénzben kell mérni? A másik az, hogy dátumra pontosan én se szoktam emlékezni arra, hogy mikor jöttem össze a barátnőmmel!
2012. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Én meg emlékszem és arra is, hogy milyen ruhában volt.

Itt nem azon van a hangsúly, hogy kötelező hanem, hogy tapló módon viselkedett. Mi az, hogy nem volt rá pénze? Anyuci elvette a zsebpénzét? Vagy mi? Hajléktalan? Nem a pénz számít, de ha ennyit se ér, hogy vegyen valamit akkor ügyes egy gyerek. egy kapcsolat nem azért van, hogy legyen kit megfektetni. Tőrödni is kell a másikkal. Még jó hogy nem a fiú háborodik fel... Én nem járnék gyerekkel.

2012. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!