Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még rajtam kívül más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még rajtam kívül más lánnyal, lehetséges egy lánnyal leélni az életedet férfiként?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve, hogy együtt vagyunk, "szabadon eresztettem" ezen a téren kvázi "elhajlási engedélyt" adtam neki, mert úgy gondolom mindenkinek megvan ahhoz a joga, hogy "világot lásson" főleg úgy, hogy én már láttam eleget (mellette is). Erről diplomatikusan hallgatok, lelkiismeret furdalásom is van, nem kérek nagy próféciákat a szerelem ezen őszinte részéről.


Egy éve élünk együtt, minden téren minden rendben csak ezen a fenti dolgon nem tudunk továbblendülni, pedig úgy érzem mindig mutatok újat és nagyon nyitottan beszélgetünk mindenről, ami a kapcsolatunkat érinti. Azt remélem, ha kiéli magát, akkor nyugodtan tudunk egymással tovább élni(, mint ahogy nekem is sokat segített az, hogy volt több viszonyítási alapom). Nyilván most azt remélem, hogy ő annyira szeret, hogy nem bírna más lánnyal együtt lenni, de ez álomvilág. Igazából csak ki akartam írni magamból, tehát csak értelmes hozzászólásokat kérek.

(Én 21 éves vagyok ő 20 éves.)


2012. okt. 1. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem ne akard ilyenre rávenni, tartsd meg magadnak, mert ha mégis belekóstolna és aztán lelépne, magadat hibáztatnád csak, hogy mi lett volna, ha...

hagyd magára, hadd fejlődjön egyedülérzelmileg

2012. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: akarjak tudni róla, hogy mi a helyzet, mihez kezdett a dologgal, éppen kivel hogy áll vagy inkább ne?


Már így is megöl a kíváncsiság. Mondjuk azért tartok attól, hogy "lelkisérülés ér" xD de nem valószínű, mert magamat meg nem úgy ismerem.

2012. okt. 1. 18:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy akarsz-e tudni róla, szerintem lényegében neked kell eldöntened. Én is kíváncsi lennék, szóval rákérdeznék. De persze fel kell készülni néhány kellemetlen percre is.
2012. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok.Én nõ vagyok,és a páromnak engedtem szabadságot,amit azzal is elkönyveltem hogy elõttem nem volt semmilyen kapcsolata csajjal.Nállunk ebbõl nem jött ki semmi bonyodalom,de ezzel nem biztatni akarlak.Nehéz percei,órái neki voltak inkább mert bántotta a lelkiismerete,de itt is mellette voltam és elmagyaráztam,hogy 100%-ig megértem,tehát nem fogom soha fejéhez vágni,hogy bezzeg te....nincs miért sajnállnod.:)
2012. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmnek engedtem meg, őt mint megtudtam a nagy kukacok izgatják, szúvesen kipróbálna egy hszon centiset, mivel az enyém pici, így megengedem, ha szeretné próbálja ki. Igaz engem izgat is a tudat, hogy mással is dugatja magát. Nem vagyom normális...

:D

Amúgy kérdező, tetszik a stílusod, választékosan fogalmazol. Milyen sulit végeztél?

30F

2012. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi :) egyelőre most taposom a 2. évemet egyetemen.


Hello mindenki! Kiadták az utamat, talán túl lassú voltam... az engedély néhol nem old meg semmit (már 3 hete megcsalt és vasárnap szakítani akart velem, amit úgy hittem megoldottunk, de tegnap túl kíváncsi voltam és kinyögte h mi a szitu - ez kb 2 héttel az "engedély" előtt történt). Ugyanitt: Albérletet keresek, amire mindennel együtt, télen is, max 35 ezret tudnék kiadni. Köszönöm a visszajelzéseket, üdv.

2012. okt. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!