Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hordja a volt barátnőjétől kapott nyakláncot. (széttört szív) Ő azt mondta hogy nem köti már hozzá semmi. De mégis hordja. Engem nagyon zavar mert le sem veszi! Ez rosszat jelent? Mégis köti még valami a volt barátnőjéhez? ://

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat 20L
2012. okt. 4. 15:39
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél neki egyet teis! És mondd azt, hogy ez legyen az új kabalája. Ha rlutasítja és nem is hordja, akkor dobd ki a fenébe: a srác még mindig a másik csajt érzi az IGAZInak...
2012. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi agyilag zokni embert, nehogy már egy karkötő miatt ne szeresse. Kb. olyan szint, hogy úristen facebookon nem írt nekem szerelmes üzenetet, biztos nem szeret...
2012. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
83%
Persze, de ha egy nő akarná hordani az exétől kapott cuccot és a srácnak nem tetszene, akkor azzal jönne mindenki, dobd ki, mert korlátoz téged!
2012. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
37%
Te atyaúristen...Azért mert hord egy nyakláncot, amit pont az exétől kapott...há nehogy már ne szeressen...-.-"
2012. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
63%
Női logika ha beindul...
2012. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Azért a legtöbben nem a kérdezőnek adtak igazat. És gyanítom, hogy ugyanezek az emberek fordított esetben is ugyanúgy válaszolnának.
2012. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna,vegyél neki Te egy olyan vagy hasonló nyakláncot szerintem is,és hordja azt.
2012. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Én írtam korábban, hogy engem nem zavar, én is hordok egy gyűrűt, meg vettem neki karkötőt és megmondom őszintén szándékosan nem nyakláncot vettem neki. Feltételeztem, hogy tetszik neki, innentől kezdve miért vegyek neki nyakláncot? Aztán lehet veszek neki egyet, de ami rajta van az jobban tetszik, akkor meg nem akar megbántani engem, ezért felveszi, amit tőlem kapott, közben meg sokkal szívesebben hordaná a másikat.


Vegyél neki egy karkötőt és akkor majd lesz rajta olyan ékszer is amit tőled kapott, aztán boldog lehetsz.

2012. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

én is hordom az exemtől kapott szívecskés medált ezüst lánccal,és azért mert tetszik,jól passzol a ruháimhoz,stb.sőt,a ruhákat is hordjuk,amiket anno 1másnak vettünk.sőőőt,előfordul,h abban a pólóban alszom,ami az övé volt

viszont ennek semmi jelentősége.az 1 póló,az meg 1 lánc,stb

nem köt már semmi hozzá,de kidobálni nem fogom a cuccokat,csak mert szakítottunk

2012. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem férfira ritkán jellemző, hogy egy szívecskés medált hordjon csak azért, mert teszik neki. Egy sima arany vagy ezüstlánc még oké, na de pont egy kettétört szívecskéset. Annak a széttört szívecskének van egy párja valahol, és gondolom magának a medálnak is ilyesfajta jelentése van, hogy a két tulajdonos összetartozik. Szóval megértem, ha egy szimpla, mélyebb jelentés nélküli tárgyat megtartunk, de egy ilyen nyilvánvalóan romantikus célzattal vásárolt tárgyat az ember csak akkor hord, ha még nem zárta le a múltat. Szerintem.
2012. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!