Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyéjszakás kapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kapcsolatok a "jó pasik" kiváltságai?

Figyelt kérdés

Aki átlagos vagy rosszabb, annak is lehet egyéjszakás kapcsolata, vagy az kénytelen megelégedni a hosszú távú kapcsolatokkal?

Mert rövid távon a "belső értékek" úgyse érvényesülnek, szinte csak a külső.



2012. okt. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Neked meg ezért a stílusért nem jött még soha össze semmi. Neked nincs bajod a külsőddel, inkább a jellemeddel.
2012. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

# 50/51


Hát az látod lehet. A tudományos dolgokat soha nem volt szokásom a dekoratív alkalmi partnereimmel megbeszélni.


Egyébként: nem. Nem csak hedonizmusból áll az élet. Voltak olyan időszakaim, hogy hónapokig megvoltam szex nélkül. Nekem nem hiányzik különösebben, nem függök tőle.


De ha már összejövök valakivel (és ez alatt érts esetleges érzelmi kapcsolatot is), ne hónapok múlva jöjjünk már rá, hogy nem passzolunk, és esetleg pózokon, hasonlókon kell vitatkozni. Tudom: ha két ember szereti egymást, stb. (De nem olyan egyszerű, mint hinnéd, nem véletlenül van itt a sok kérdés: hogy "jaj a barátom csak így vagy úgy szereti", esetleg: "a barátnőm csak úgy tud elélvezni, ha... én meg nem...")


Fontos a lelki-szellemi összhang. De az alapvető, egyszerű dolgok tisztázódjanak az elején.

Emellett, van amikor néha tényleg csak szex kell.

2012. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell címzeni, én a barátunknak írok, akinek próbáltam segíteni is...
2012. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!