Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyéjszakás kapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kapcsolatok a "jó pasik" kiváltságai?

Figyelt kérdés

Aki átlagos vagy rosszabb, annak is lehet egyéjszakás kapcsolata, vagy az kénytelen megelégedni a hosszú távú kapcsolatokkal?

Mert rövid távon a "belső értékek" úgyse érvényesülnek, szinte csak a külső.



2012. okt. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Mondhatod neki, már jó sok éve itt sír. :)
2012. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Visszatérve... szerintem egy átlagos külsejű férfi, aki személyiségével hódít, hosszabb 2-3 órás beszélgetés(ek) után el tudja úgy adni magát a nőnek, hogy az megszereti, de egy szórakozóhelyen ilyesmire nincs sokszor lehetőség.


Továbbá, ha átlagos külsejű, a nők közül is csak az átlagosnak (vagy a rosszabbaknak) fog kelleni, azok a lányok meg gyakran pont a külsejük miatt zárkózottabbak, és vagy ritkán járnak szórakozni, vagy otthon várják a herceget, aki sírig tartó szerelemmel szereti őket.


Szóval az átlag alatti nők se könnyen kaphatóak, az átlagnál jobbaknak meg a társaság középpontjában levő fiúk kellenek, akik kb. szájról-szájra járnak a nők között.

Az átlagférfi legnagyobb esélye a tág ismeretségből, munkahelyről fokozatosan szorosabbra fűzött barátnő, nem?

2012. okt. 5. 12:51
 43/53 anonim ***** válasza:
35%

Ez mostanában nagyon divatos - alkalmi kapcsolatok, meg minden, ami belefér. Viszont én - a magam részéről - hozzá nem nyúlnék egy olyan ribanchoz, aki egy helyes pofikáért már hanyatt is vágja magát. Komolyan, ezeknél még a hivatásosokat is egy cseppet többre tartom, pedig értük sem vagyok oda, de ők legalább üzletként tekintenek erre.

Tudom, hogy régimódi vagyok, de szerintem fontos, hogy egy nőben (ne meg férfiban is, de az nem az én asztalom) meglegyen az a bizonyos önérzet, amely így a XXI. század hajnalán kezd kihalni az emberekből. Azért vannak még kivételek, szerencsére.

2012. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Megcáfolom, van rá lehetőség szórakozóhelyen is, csak nem olyanhoz kell odamenni, akiből csak úgy sugárzik a butaság. Sok nő nem azért megy bulizni, hogy majd jól megfektessék, hanem szórakozni, ami a lényege is a helynek. Az más kérdés, ha úgy alakulnak a dolgok.

De aki bezárkózott, nem nyílt személyiség, az próbálkozzon az internetes ismerkedéssel. Nekem van erről pozitív, és negatív tapasztalatom egyaránt. Talán írásban jobban meglehet érteni a másik igazi személyiségét, mert sokkal nyíltabban vállalja fel magát.

Magam részéről csak annyit tudok mondani, hogy nem az alkalmi kapcsolatok az életem, de nem utasítok el egy jó beszélgetéssel, akár szeretkezéssel kecsegtető ajánlatot. Az igazit még nem találtam meg, de ha megtalálom, akkor azt már nem engedem el. :)

2012. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedésnél is ugyanúgy csak a külső számít a lányoknak. Ha kép alapján nem tetszel nekik, el se olvassák, amit írsz.
2012. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
furcsa a megfogalmazásod: egyéjszakás kapcsolat kell, hosszú távúval csak beérni lehet? sztem fordítva eléggé fejre van állva a gondolkodásod.
2012. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

"


Ez mostanában nagyon divatos - alkalmi kapcsolatok, meg minden, ami belefér. Viszont én - a magam részéről - hozzá nem nyúlnék egy olyan ribanchoz, aki egy helyes pofikáért már hanyatt is vágja magát. Komolyan, ezeknél még a hivatásosokat is egy cseppet többre tartom, pedig értük sem vagyok oda, de ők legalább üzletként tekintenek erre."


Ez nem önérzet kérdése.

Hanem van, hogy egy nőnek csak szexre kell egy pasi, többre nem.

Vagy esetleg nem is alkalmas többre a "helyes pofijú".

Attól még egy komolyan kapcsolatra IS alkalmas kellhet majd a nőnek többre is.


Hogy kihez nyúlsz hozzá, természetesen a te dolgod.

De a nők is elsősorban előnyös külsőt várnak. És persze megfelelő személyiséget (ha komolyabb szándékaik IS vannak valakivel).


Mi kelljen ahhoz, hogy "hanyattvágja" magát?

Mire várjon ki a nő?

Én meg azokat nem nézem sokba, akik csak azért várnak ki, hogy pasit fogjanak, komoly kapcsolatra.

Közben az egész a szexről szól- csak kapcsolatfüggők, félnek, hogy lerib.zik őket.


Aki ennyire függ mások véleményétől, az nem lehet túl önálló, független emberi lény.

2012. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

*komolyan vehető


Én meg azt nem értem, amikor nők mindenféle dologért (pénzért, szeretetért, komoly kapcsolatért, stb) összefekszenek pasikkal- csak épp szexért nem.


Eladják magukat, mindegy, érzelmekért vagy pénzért. Használják őket.

Ha számomra nem jó a szex, akkor nincs az az értéke a férfinek, amiért ágyba bújnék vele. A testem nem alku tárgya.


Egyedül akkor jöhet létre szexuális kapcsolat (futó, vagy akár szerelmen alapuló), ha KAPOK IS élvezetet, nem csak adok.

2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Igen, ebben a kérdésben az adok-kapok a lényeg. Ha csak az egyiknek jó, akkor már baj van.
2012. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted az emberek csak a hedonizmus miatt élnek társas életet? Ez rád lehet, hogy igaz, de a többségi társadalomra (még) szerencsére nem.

Nem megyek bele, mert tudom, hogy nem érdekel, de az biztos, hogy téged nem az eszedért szeretnek.

2012. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!