Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyéjszakás kapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kapcsolatok a "jó pasik" kiváltságai?

Figyelt kérdés

Aki átlagos vagy rosszabb, annak is lehet egyéjszakás kapcsolata, vagy az kénytelen megelégedni a hosszú távú kapcsolatokkal?

Mert rövid távon a "belső értékek" úgyse érvényesülnek, szinte csak a külső.



2012. okt. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Igen, alkalmi szexből kialakulhat kapcsolat is, bár ritka. Velem egyszer fordul elő, annyira élveztük az együttlétet, hogy összejöttünk végül. Tartott egy ideig, aztán szétváltunk. Azóta már többen próbáltak volna szorosabb kapcsolatra lépni velem, de nekem fontos a belső is egy lányban, így nem megyek már bele, ha nem tetszik.
2012. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de gyakorlatilag a párkapcsolatok is, mert hosszú távon is csak a külső számít a csajoknak.
2012. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én egy egyéjszakás lánnyal nem valószínű hogy összejönnék tartosan mert olyan lányban aki az első próbálkozásomra betáncol az ágyamba nem valószínű hogy megbízhatnék hosszútávon.
2012. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
87%

12: Egy fenét CSAK a külső. Ha hisztis a srác, felőlem bármilyen dekoratív lehet, hosszú távon nem viselem el. Olyankor ha jól néz ki, 1-2 estére elmegy. :)


13: Ez a te "dolgod", de nekem pl. a komolyhoz kell több. Szinte minden futó kalandom rá akart venni a komolyabb kapcsolatra, de rém nehezen köteleződöm el.

Egyébként itt nem arról van szó, hogy a lány "beletáncol" az ágyadba első próbálkozásra.

Vagy nem feltétlenül erről. Hanem vagy alacsonyak az igényei külső terén vagy te vagy olyan "minőségi" srác, akivel megéri egy jó szex.

(Nálam legalábbis úgy megy, hogy ha megfelelő a partner, akkor nem mindig várok- de nem is mindig akarok komolyat tőle. Ha viszont ránézésre nem tetszik, akár fejre is állhat, tehát nem a fiú "próbálkozásától" függ, hogy lefekszem-e vele.)

2012. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy ha nagy nehezen mégis elköteleződöm, azt viszont nagyon komolyan veszem. Olyankor maximálisan biztos lehet a partner abban, hogy míg ő van, nincs senki más. Nem véletlenül van az, hogy ezt nem "érdemelheti" ki nálam bárki.
2012. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
14. Ott a pont.
2012. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
16: Már megint? :D
2012. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Mert? Pontosan azt írod, amit én is gondolok:)
2012. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

18: Rendben. Örülök. :)

Csak arra céloztam, életemben mennyit hallottam már, hogy "ott a pont". :D


Viszont mondogatni is szoktam, ha valakinek jó meglátásai vannak. Ha te írod le először, én írtam volna neked. :)

2012. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb én írom:) De ne offoljunk, így is már törölni fogják:)
2012. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!