Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyéjszakás kapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kapcsolatok a "jó pasik" kiváltságai?

Figyelt kérdés

Aki átlagos vagy rosszabb, annak is lehet egyéjszakás kapcsolata, vagy az kénytelen megelégedni a hosszú távú kapcsolatokkal?

Mert rövid távon a "belső értékek" úgyse érvényesülnek, szinte csak a külső.



2012. okt. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Nem nézek ki jól, meg is kaptam már, mégis összejön. Akkor miért történik? Mert a jól kinézés nem jó indok rá.
2012. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

11:42


Az ilyen emberek miatt, mint te, szeretek szórakozni járni, ismerkedni. Akár csak pár mondat erejéig tart az ismertség, akár egész estét betöltő, ha szex lesz belőle később, ha nem.

2012. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
28: Jó, de sok nőnek meg kifejezetten az jön be. Szóval a lényeg, hogy találja meg zsák a foltját.
2012. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
32. Noh igen, csak sajnos már egyre kevesebb az intelligens nő az ilyen bulikon, úgyhogy már kezdem elhagyni. Akivel nem lehet beszélni, mert meg sem érti, amit mondasz neki, azzal inkább nem állok le.
2012. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
11:48 Azt mindenki megkapja néha. Viszont azt is majdnem mindenki, h jól néz ki, kivéve aki tényleg nagyon csúnya, mint pl. én. Pont ezért tudom, h csúnya külsővel lehetetlen csajozni, akár egyéjszakás kalandot, akár tartós kapcsolatot keresel.
2012. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

11:52

Hát igen, megértelek. Sajnos a másik nemnél sem jobb a helyzet. Sokaknak egy egész értelmes mondatra nem futja, vagy annyira be vannak állva (alkoholtól vagy mástól), hogy a saját lábukban megbotlanak, és félő, hogy ha kinyitják a szájukat, telibe küldenek a vacsorájukkal. Ami még gyakran előfordult, hogy ugyan kevésbé illuminált volt a "kolléga", de két mondat után rögtön tapogatni kezdett és az ágyába invitált. Nincs kivetnivalóm az alkalmi légyottokban, de azért nekem ennél kicsit többet kell tudnom a másikról.

2012. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Neked nincs önbizalmad. Én vékony vagyok, nem vagyok hajlamos a hízásra, nem éppen az ideális jelölt vagyok, nem is tartom magam annak, mégis... Tudok kommunikálni, erős jellemem van, és nem félek odamenni valakihez. Max. elutasít, nem török össze, megyek tovább. Nem úgy kell megközelíteni a kérdést, hogy majd jól megfektetem, mert azzal csak elriasztod. Szépen lassan, fokozatosan. Ha nem jön össze, akkor egy értelmeset beszélgettél egy nővel, és majd legközelebb.

Volt olyan is, hogy az elején teljesen elutasított, viszont jól elbeszélgettünk. Hazakísértem, jól elvoltunk akkor is, ő pedig felhívott magához, hogy egy kávé mellett folytassuk. Végül megtörtén, egyikünk se bánta meg, de több nem lett belőle.

2012. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
36. Én ezért nem iszom, vagy csak éppen annyit, hogy jobban érezzem magamat. Nekem a buli nem a részegre ivást jelenti, hanem a szórakozást, kikapcsolódást. :)
2012. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak annyi baj lenne velem, h vékony vagyok...
2012. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Amíg nem fogadod el magadat annak, aki vagy, addig ne reméld, hogy bármi változni fog.
2012. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!