Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a belső tulajdonság, belső érték számotokra?

Figyelt kérdés
Várom hölgyek vagy fiatal de érett lányok válaszait. Köszönöm előre is.
2012. okt. 6. 16:32
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

A giccses idézeteket amúgy kifejezetten utálom.


De visszakérdeznék: nektek hosszú távra mi számít jobban? Tehát, a férfiak egy bármilyen "bensővel" rendelkező nővel együtt lennének, ha szép? Akkor is, ha csalja őket, lekezelő, hisztis, dirigál nekik? (Mondjuk ezt látom a környezetemben).


Vagy csak a benső számít? Jöhet egy ronda nő is, ha normális?

2012. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Utolsó férfi hozzászóló vagyok. Nem, nem jöhet csúnya de én nem is hazudok és hazudtam erről soha. Természetes, hogy nem elég a külső egy nőben sem, hosszú távon semmiképpen, tudom, éltem már olyan nővel akivel csak évek múlva jöttünk rá, hogy gyakorlatilag semmi közös nincs bennünk, mégegyszer biztos nem kötök kompormisszumokat párválasztás terén mert semmi jó nem jön ki belőle.
2012. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

"Az anyagi helyzet szinte mellékes (ne én tartsam ki), mert van pénzem."

Azért ezt a mondatodat erős fenntartással kezelem. Tapasztalatom alapján annak a nőnek is fontos a férfi anyagi helyzete akinek van saját egzisztenciája, min. elvárás a hasonló anyagi helyzet és különben sem szerencsés a túl nagy különbség ha nem akar az ember eltartó-eltartott lenni.

2012. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Itt egy részlet egy mai kérdésből, döntsétek el ti passzol-e ehhez a témához:

"Mennyire kell megijednem, ha a párom mellett megtetszik más férfi?


Másfél éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk stabil, és boldogok vagyunk. MOst viszont egy bulin megismertem valakit. Képen már láttam, külsőleg tetszett is, és modt jött a személyes találkozás. Külsőre abszolút a zsánerem (ellentétben a párommal, aki amúgy nem annyira tetszene, de ugye szerelmes vagyok belé)."

2012. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

12: Én sem hazudtam erről soha. Gyakran meg is kaptam, hogy felszínes vagyok, sőt! Néha még a "szexista" jelzőt is, mert nekem "csak a külső" számít- holott nem CSAK.


13-as:


"Azért ezt a mondatodat erős fenntartással kezelem. Tapasztalatom alapján annak a nőnek is fontos a férfi anyagi helyzete akinek van saját egzisztenciája, min. elvárás a hasonló anyagi helyzet és különben sem szerencsés a túl nagy különbség ha nem akar az ember eltartó-eltartott lenni."


Nem kell, közel sem.

Középvezető vagyok, nagyon jól keresek. Sajnos, (vagy nem)- a hasonló munkakörben dolgozó, hasonló egzisztenciával rendelkező férfiak között éppen olyat nem találtam- bár nem is kerestem- aki külsőre tetszene.

A mostani kapcsolatom tart már egy jó ideje. Remekül tudunk beszélgetni, sok közös téma van. Én tanultabb, képzettebb vagyok, de ez nem jelent gondot.


Viszont büszkeségből nem tartanék ki férfit. Ha egy nő kitart egy férfit, azt a hatást kelti, hogy ő nem kapott "ingyen", mert nem elég jó nő hozzá. Elárulom, részben ff-aknál is hasonló a helyzet.


Ő jóval kevesebbet keres, kissé fiatalabb is, de önmagát képes eltartani. Épp azokkal a benső tulajdonságokkal rendelkezik, melyek számomra vonzóak. Emellett modern, megosztjuk a házimunkát, stb.


Úgy vettem észre, a fiatal korosztály esetében egyre kevésbé probléma ez (mellesleg nekem nem szokatlan, mivel szüleim is így élték le eddigi életüket, egy ilyen stabil, igen jó kapcsolatban, melyben édesanyám egzisztenciája volt a nagyobb- mindketten nulláról indultak, de így alakult). :)

2012. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
A 12-13-as is én voltam. Az igazság az, hogy te nagyon a kisebbséget képviseled a nők között a hozzáállásoddal, a többség egyáltalán nem így gondolkozik a párkapcsolatokról.
2012. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Kedves első és hetedik!


Ritka az, hogy valaki így gondolja a mai világban. Az első találkozó után rögtön leírnak. Velem mindig ez történik. Leírnak a külsőm miatt.

2012. okt. 6. 21:50
 18/46 anonim ***** válasza:

16-os, nem hiszem, hogy ma már annyira kisebbség lenne. Nekem körülbelül az egész baráti köröm, és édesanyám ismerősei is hasonlóan gondolkoznak.


Erre mondhatod, hogy begyűjtöttem magam köré a "menő menedzsercsajokat" ismerősnek, de amikor már városokban fordulok meg, vagy ottani ismerősökkel beszélgetek, ott is hasonló a helyzet.


Emellett LÁTOM, hogy a "legfeltűnőbb" (nem feltétlenül a legszebb) rétege a nőknek bizony élősködő. Ezért tűnhet úgy (a feltűnőség miatt), hogy ők vannak többen. :)

2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Egyébként amit még észrevettem: a férfiaknak is el kellene dönteniük, mit akarnak.

Ha egy nő olyan, mint én, akkor az egyenrangú kapcsolatok híve. Ha úgy tetszik: "modern".


Én remek példát láttam erre: szüleim kölcsönösen felnéznek egymásra, nem volt olyan, hogy "családfő".


Tehát, ha egy nő ilyen rugalmas ebben, akkor a dolog másik részében is az. Nem úgy működik, hogy eltartom magam, nem számítanak az anyagiak- de emellett megmarad a hagyományos férfi szerep, az, amelyben a nő sok téren háttérbe szorul. Ahogy említettem, mi például megosztjuk a házimunkát, stb., ez sosem jelentett problémát.


Ha nekem emiatt panaszkodnak, vagy a szememre vetették (nem a partnerem), hogy "karrierista" vagyok (bár nem tartom magam különösebben annak), mindig elgondolkozom rajta, hogy épp ezek a panaszkodó férfiak a nők másik részére azért panaszkodnak, mert azok elvárják a férfitől, hogy hagyományos értelemben "férfi" legyen: tartsa el a családot, legyen pénze, státusza.


Olyan nincs, hogy egyik sem- sem ez, sem az, semmit sem vár el a nő.


Se "egyenrangú" társ nem akar lenni, sem az erőforrások nem számítanak.


Amelyik nő kiegyezik a női szerep hagyományosabb típusával, az általában "élősködni" akar (vagyis szeretné, ha kitartanák).


Választani kell, ennyiről van szó. :)

2012. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Nem azokra a nőkre gondoltam konkrétan akiknek életcéljuk eltartatni magukat, hanem azokra akiknek van jó állásuk-pénzük. Nagyon sok nővel beszélgettem már erről és szinte mind azt mondta, elvárása, hogy valahol egyszinten legyen vele társadalmilag-anyagilag egy férfi, a nők többsége nem tartja "férfinak" azt aki jóval kevesebbet keres nála, sőt sokan még azt is kikötötték, hogyha ő főiskolát végzett akkor min. hogy a férje is iskolázott legyen.
2012. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!