Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a belső tulajdonság, belső érték számotokra?

Figyelt kérdés
Várom hölgyek vagy fiatal de érett lányok válaszait. Köszönöm előre is.
2012. okt. 6. 16:32
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Nem is a pénzről van itt igazán szó kedves válaszoló. De he látja az esetlenségemet, amit sajnos kénytelen vagyok bevallani itt, akkor elmenekül jó messzire. Minek az embernek szerelembe esni? Kezdem azt hinni, hogy a szerelem teljesen irracionális dolog.
2012. okt. 10. 12:38
 42/46 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Az én párom is "idétlennek" hitte kicsit magát, én meg aranyosnak, talpraesettnek tartom. :)

2012. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha kudarckerülésből bebeszélnéd magadnak ezeket. Hogy ne is kelljen próbálkoznod?
2012. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Részben igazad van. Másrészt viszont valami oka lehet annak, hogy meglátnak engem és a lányok nevetnek a csoportban, ahol tanultam
2012. okt. 10. 22:05
 45/46 anonim ***** válasza:

Jaj. :D Ez amolyan lányszokás!


Mi, amikor egyetemre jártunk és megláttunk helyes pasikat, mindig nevettünk és összesúgtunk. :P Belátom: félreérthető. Egy lány szeret nevetni, viccelődni, csipkelődni azzal is, aki tetszik neki.


Egy normális önértékeléssel rendelkező srác ebből azt a pozitívumot szűri le, hogy "figyelnek rám". :)

2012. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon nem így jön le. Ugyanis előfordult már, hogy utánozták a mimikámat, olyan arcot vágtak mint én. Ez iszonyatosan zavaró, egyben megalázó is.
2012. okt. 11. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!