Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
Kezdeményezett nálam egy nagyon jó pasi és egyszerűen annyira félek, hogy elrontom. Nem merek vele találkozni, görcsölök, nehogy hülyeséget mondjak, vagy unalmasnak találjon. Azért van bennem ez ennyire, mert eddig mindig így rontottam el az alakuló kapcsolataimat, hogy alig mertem megszólalni és képtelen voltam megnyílni. Ezek a régen történt, rosszul sikerült randik annyira bennem maradtak. Hogy tudnék ezen változtatni? Ezt nem szeretném elrontani.
2012. okt. 13. 18:46
 1/3 A.Romanov ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Vagy ha egy kicsit... csúnyábban fogalmazok, az ökörnek is meg kell tanulnia a szántást :) Ha nem próbálod, nem fog menni.
2012. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A parasztnak is meg kell tanulnia a sz*rást. Találkozz vele, böfögj és szellents előtte, és lesz ami lesz.
2012. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezett, akkor nem véletlenül tette. Ne görcsölj, neki tetszel, különben nem írt, beszélt volna veled. Add magadat, majd ő vezet, ha úgy érzi. Ez olyan, mint a tánc, az elején valakinek vezetnie kell:) Ez most ő lesz:)
2012. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!