Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem engedi hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem engedi hogy együtt legyek a barátommal, mert roma. DE! Hozzáteszem, TELJESEN normális! Dolgozik, rendes. Egyáltalán nem látom benne a romát. Tök reménytelen így a dolog?

Figyelt kérdés
Nem kérek oltásokat!
2009. aug. 7. 21:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
54%
Meg kellene értened, hogy itt már rég nem arról van szó, hogy cigány a fiú, vagy nem, hanem arról, hogy más az értékrendjük, más a felfogásuk a szerelemről, a nőről, a családról, a barátságról. Ezért roma vegyen el romát! A cigány nő jobban tűri a verést és a megaláztatást, amit előbb utóbb egy magyar nő meg fog kapni a cigány férjtől. A fórum elején megírta egy lány a kálváriáját. Tanulj belőle. Ha egyszer mégis szabadulni akarnál tőle /már késő lesz!/ nem fogsz tudni, mert az egész klán ellened lesz és senki nem lesz, aki megvéd közülük. Elég csak a Mónika showban, vagy a Josiban megnézni, mit szenvednek azok a nők, akik valaha cigány férfihez mentek. Ha neked ez sem elég, szeresdd, amíg bírod, de szó szerint: AMÍG BÍROD!!!
2009. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
32%
a cigány az csak cigány hogyha szóba álsz egy cgánnyal akor már rosszúl jártál én ha anyukád helyében lennék felszerelném a házat jó pár darab pit bull-al
2009. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

én vagyok, akinek a férje roma származású


végigolvasva a kommenteket úgy látom, egyedül én értelek meg igazán, mivel ebben a helyzetben vagyok.

Dönts belátásod szerint, ha olyan, amilyennek leírod, és nem a romlott fajta, akkor maradj vele. Attól, hogy valakinek a felmenői között roma van, az nem jelenti azt, rossz ember.

A viselkedésével elárulja ezt, és a rendes romák ha tehetnék letagadnák azt, hogy azok.

Szóval én a páromra soha nem úgy néztem, hogy jujj roma, hanem mint egy normális, intelligens emberre.

Értem, és a gyerekekért él, nem jár el szinte sehova, mi vagyunk neki a legfontosabbak. Minden ismerősünk szerint úgy élünk, mint az álom. 8 év alatt egyszer sem veszekedtünk (persze vitáink voltak, de kinek nincsenek), soha még csak a hangját sem emelte fel rám, nemhogy a kezét. Mindent meg tudunk beszélni, nincs az, hogy az asszonynak kuss, és az van amit ő mond.


Szóval nekem ő már bizonyított, remélem neked is sikerül kifognod egy korrekt embert.

Hiszen az, hogy magyarral vagy együtt, még nem garancia semmire.

2009. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
Szégyen, hogy egy fehér nőnek egyáltalán megfordul a fejében, hogy egy cigánnyal... Mindegyik mocskos állat, még ha elsőre nem is annak tűnnek. Irtani kell őket, nem dugni velük. Ne legyél fajáruló. Ha az én lányom egy cigánnyal kavarna eltörném a kezét-lábát az tuti.
2009. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
téged vízbe kellett volna folytani, amikor megszülettél. Egyáltalán nem a putris cigányokról beszélünk. De úgy látom jól döntöttem, inkább vele, mint egy ilyen emberrel, mint te.
2009. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21 évesen miért érdekel mit mond az anyád? Állj elé magabiztosan, és mond meg neki, hogy már önálló döntéseket hozol, amibe nincs beleszólása.
2009. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
ne sülyedj le arra a szintre hogy össze álsz egy romával amikor 5-en letámadnak és kést szoritanak a nyakadhoz és ki rabolnak akor szerintem megváltozna a véleményed a cigányokról habár vannak ilyen szük látokörüek
2009. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
én a helyedben megpróbálnék egy olyan kompromisszumot kötni a szülővel, hogy próbáljátok ki, teszem azt 1 hónapig, és közben figyelje anyud, h ugyanúgy tanulsz-e, beszállsz a házimunkába, stb... talán még egy meglepi vacsit is összedobhattok neki ketten, így kénytelen lesz felfigyelni rá, mennyire fontos neked. beleolvasva néhány kommentbe... szerintem az ilyen romáknak a helyzete nehéz Mo-n, nem az átlag romának. egyszer együtt utaztam egy roma csávóval a vonaton, senki nem ült be mellé, pedig tele volt a vonat. én meg őszintén szólva nem is figyeltem. elkezdtünk beszélgetni, közben még ő kínált meg cigivel, és abszolút nyitott volt amúgy erre a témára is, ekkor mesélte el, mennyit kellett küzdenie, hogy fodrász lehessen. szóval a fiúdnak respect, neked pedig kitartás. rafkósan meg lehet ezt oldani ;)
2012. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
rasszista szájú g eci b uzi f aszok
2013. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csak annyit szeretnék hozzászólni az írásaitokhoz,hogy 33 éves cigány vagyok és 20 éves korom óta dolgozom nővérként egy kórházban.És még nem szültem,mert még saját házra gyűjtünk a párommal,aki mellesleg nem cigány.Szóval igen is vannak dolgozó és nem a semmibe gyereket vállaló romák.
2015. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!