Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem engedi hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem engedi hogy együtt legyek a barátommal, mert roma. DE! Hozzáteszem, TELJESEN normális! Dolgozik, rendes. Egyáltalán nem látom benne a romát. Tök reménytelen így a dolog?

Figyelt kérdés
Nem kérek oltásokat!
2009. aug. 7. 21:40
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
88%
Szeretnélek téged megvédeni, bár úgysem sikerül, mert nyilván szerelmes vagy. Egy-két dolgot azonban tarts szem előtt. Más a cigányok vérmérséklete, hamarabb és esetleg indokolatlan esetben is megverhet! Mindemellett összetartó, nem felejtő és bosszuálló emberek. Mindent megtorolnak, a családdal összefogva is. Ha ezeket tudod és felvállalod, a te dolgod. De ezekkel számolnod kell. Talán édesanyád is éppen ezért akar a fiútól távol tartani.
2009. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%

a párom édesanyja roma, az édesapja magyar.

Páromon nem látszik, hogy roma származású, de mindenki tudja róla.

Engem nem tiltottak a szüleim, de nem is nagyon barátkoztak meg vele. Már házasok vagyunk, van 2 gyerekünk, és nagyon jó férj, és apa. Dolgozik 14 éves kora óta, nem iszik, nem drogozik, egyedül a cigi, amire én szoktattam rá, de az egy másik történet.

Az édesanyja nagyon aranyos, tisztességes család. Ha nem lenne anyósom sötétebb bőrű, senki nem mondaná meg róla, hogy roma.Sem a páromon, sem a gyerekeinken nem látszik, hogy azok.


VISZONT!! Anyámtól megkapom, kivételezik a gyerekekkel, nem igazán szereti őket.

A párom a munkahelyén is megkapja, mert helyben van a munkahelye, és ismerik, pedig mindenkinél ügyesebb a szakmájában.

Ha a szomszédokkal összeveszünk,(kilukasszák a biciklit, leköpködik, stb) egyből azzal jönnek, hogy cigány.


Szóval nagyon sok hátrány is származik belőle. Attól félek, hogy a gyerekeket majd nehogy piszkálják emiatt az iskolában.

Sőt! kölcsönt felvenni sem volt olyan egyszerű, mert amikor a párom megmondta az édesanya leánykori nevét, a szájhúzást kaptuk mindenhol.


Szóval nem kizáró ok az, hogy roma származású, de nagyon gondold meg!!

És hallgass rám, mert én már túl vagyok azon, ami rád még ezután vár.


Írhatnál a párod külsejéről, családjáról egy kicsit, jót is rosszat is írd le, mert csak akkor lehet rá reális választ adni.


Ha a páromék is a tipikus Roma család lettek volna, akkor semmiképp nem mentem volna bele a kapcsolatba.

2009. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
24%
Igen reménytelen, nyíljon ki a szemed, és keress egy embert.
2009. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
A párom nagyon jóképű. A bőre olyan szép, kreolos barna (nem az a tipikus sötét cigányos). Szereti a zenét, bulizni, szeret hülyéskedni, jókat lehet vele beszélgetni. Nagyon jószívű. Rossz tulajdonsága hogy hisztis, sértődékeny. Az édesanyja kedves (és nagyon jó kajákat csinál :D), és mindent megbeszélnek a fiával. Olyan ,,barátnős anya" akinek el lehet mondani a problémáidat.
2009. aug. 7. 22:11
 15/41 A kérdező kommentje:
22:07! Miért szerinted a párom micsoda, állat??? Na te vagy a szánalom hogy így beszélsz olyanról akit nem is ismersz...
2009. aug. 7. 22:13
 16/41 anonim ***** válasza:
93%

én vagyok, akinek a férje roma származású. Elárulod a korod?

külömben nekem is az anyósom a legjobb barátnőm.

2009. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%
Vannak olyan romák akik adnak magukra dolgoznak stb...nem tudom mi a f*szér kell egykalap alá venni az összeset
2009. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
59%

figyi én is csak azt tudom tanácsolni mint a többiek, teljesen más emberek, mint mi velük a problémákat nem komminkálás útján hanem verekedés és egyéb dologgal lehet elintézni, gondolj bele ha vmin összekaptok ki tudja mit csinál veled

nem hiába mondja mindeki h vigyázz

remélem jól döntesz

2009. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
57%

* kommunikálni bocsi elirtam

ne haragúdj amit előbb írtam de én így gondolom meg ahogy látom a körülöttem levő példákat

sztem mindeki csak jót akar:)

előző voltam

2009. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2009. aug. 7. 22:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!