Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem engedi hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem engedi hogy együtt legyek a barátommal, mert roma. DE! Hozzáteszem, TELJESEN normális! Dolgozik, rendes. Egyáltalán nem látom benne a romát. Tök reménytelen így a dolog?

Figyelt kérdés
Nem kérek oltásokat!
2009. aug. 7. 21:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
47%

Hát szerintem 21 évesen nem nagyon szólhat bele, hogy kivel vagy együtt.

És nem is kötelező a barátodnak jóban lenni az anyukáddal. Nem ritka eset. Csak gondolom azért jobban esne neki, ha a te anyud is elfogadná őt úgy, ahogy téged az ő szülei.

Azt pedig felettébb nem értem, hogy miért kell a cigányokat ócsárolni. Igenis nagyon kedves, rendes emberek és sokkal empatikusabbak, mint a magyarok.


Sok szerencsét lány (:

2009. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
igaz h ez nem válasz a kérdésre!1-2 komentre: atol még hogy ti nem ismertek rendes romákat atol még vannak!mért a parasztok nál mindenki rendes ember ?itt sokan elvagytok tévedve!
2009. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
5%
Amelyik fehér nő cigánnyal kavar, és utána ráfázik, az tökéletesen megérdemli a sorsát.
2009. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
Sőt remélem semmilyen támogatás nem vesz fel az államtól (mikor megtörténik a baj), mert nem érdemelne semmit. FŐLEG nem a MI pénzünkből. (kórházi ellátás ... stb.)
2009. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
27%

HOgy lehettek ilyenek?


Nekem például semmi bajom a cigányokkal!

Mindenkinek lehetne otthon egy.. :DDD

2009. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát romák nagy részéről meg van a véleményem,de tény hogy a 10-15%-uk normális és rendesen tud viselkedni,élni,dolgozni meg minden.
2009. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
45%

csak nézze meg, aki a kivételt keresi....

http://www.youtube.com/watch?v=310xXmvxybw

2009. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
34%
Megértem anyukádat:D Attól h uccát seper és azt mondja h van munkája még nem normális ember:D..Térj már észhez csak nem akarsz egy cigány cefréje lenni?:D Úr isten :D..ha apád lennék eltörném mindkét lábad h ne mehess sehova:D
2009. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ha szereted, és ő is szeret, boldogok vagytok együtt, akkor próbáld meg valahogy meglágyítani anyukád szívét. Nem lesz egyszerű, de idővel biztosan rájön, hogy igenis rendes ember a párod, és nem kell egyből letámadni. Mérlegeljétek a lehetőségeiteket, és döntsetek aszerint. Szorítok értetek :) (Sajnos ez az általános hozzáállás, de ha mindenki így áll hozzá, sosem oldódik meg az együttélés a két népcsoport között.)
2009. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
A zárójeles részt úgy értettem, hogy amit írtak, meg anyukádék aggódása az ált. hozzáállás sajnos..
2009. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!