Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25éves vagyok a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves vagyok a szeretőm 40éves aki házas, de én szeretem! Ő is nagyon szeret velem lenni de néha úgy viselkedik mintha csak a szexre kellenék neki, de sokszor beszél arrol h mi lenne ha együtt lennénk! Hogyan csábitsam el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 15:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

*Én elítélem

lemaradt az is,bocsi!

2012. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Vannak gyerekei?


Ha igen,egy undorító,gerinctelen nő vagy!

De legalább még nagyobb az esélye,hogy nem hagyja el egy ilyen lotyó miatt a családját!

Én nem hiszem,hogy tennék ilyet valaha is,de ha elhagynám a családomat egy olcsó nő akit jó kúrogatni,akkor odaállnék a tükör elé,összegyűjteném a nyálamat,és leköpném magamat.

A csaj helyében,meg esnék egy jó nagy gödröt,belefeküdnék,a pasit meg megkérném,hogy feküdjön mellém.

2012. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

*esnék


ásnék

2012. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem hiba, kedves kérdező, ez bűn. Úgy hívják: házasságtörés.


És mivel el akarod csábítani, nem is egyszeri megingás, hanem huzamosabb ideje tart.


Igen, valószínűleg csak a szexre kellesz neki. Mi mást akarna egy 15 évvel idősebb házas férfi egy ennyi idős nőtől?


Mit tegyél? Lépj ki ebből a kapcsolatból, mert semmi jó nem sülhet ki belőle. Nem fogja miattad elhagyni a feleségét (gyerekeit?), csak mert jó veled a szex.


Szállj le a földre.


24/N

2012. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Legyél jó kislány, a szeretőd pedig jó kis fiú,és hagyjátok abba ezt a "kapcsolatot". Mindenki menjen a saját helyére, a kis barátod vissza a családjához, te pedig keres valakit,aki szingli. Amíg nem késő. Megértettük egymást?
2012. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

én nem ítéllek el. mindenki hoz rossz döntéseket, a szerelem pedig vak. attól, hogy az élet 1-2 területén hoztál rossz döntést, még nem feltétlen vagy rossz ember.


a k*rva pedig azt jelenti, hogy valaki pénzért árulja a testét meg a szolgáltatásait. te nem ezt teszed. tisztában kéne lenni némelyik tökéletes válaszadónak a szavak jelentésével, amikkel dobálóznak.


egyébként meg nehogy már csak a kérdező legyen a hibás. igen, ő is az, de a pasi pont ugyanannyira, ha csak nem jobban. a kérdező független, igazából senkinek nem tartozik elszámolással magán kívül. míg a pasi házas, hűséget fogadott, családja van. neki kellett volna eszének lenni. így hát mind a ketten hibásak.


teljesen fölösleges az egész felelősséget a kérdezőre hárítani, valószínűleg így is elég szarul érzi magát. sok embernek nagyon nagy itt a szája, hogy jaj, hát ők soha. ilyet nem lehet kimondani. és nem lelkiismeret kérdése. egyszerűen az emberek sokszor megtesznek olyat, amiről azt hitték, hogy sosem tennék. és nem is gondolnánk, mennyire egyszerű utána a tükörbe nézni.


kérdező: azt nem mondtad, mennyi ideje tart ez a dolog. de igazából talán lényegtelen is. ilyen helyzetekben általában az szokott lenni, hogy a férfiaknak alapvető tudat alatti szükségletük (egyébként a nőknek is), hogy egy kiválasztott személytől azt kapják vissza, amit ők látni akarnak saját magukról. ha nem ezt kapják, akkor folyamodnak ilyesmikhez pl.


például eleinte mikor összeházasodtak, valószínűleg imádták egymást, boldogok voltak, a pasi azt látta a feleségén, hogy mennyire szereti, mennyire kívánja, így egy kívánatos, jó embernek érezte magát. valószínűleg aztán jöttek a gyerekek, jöttek a problémák, mindketten fáradtabbak, mind a ketten hibáztak a másikkal szemben. és már nem azt látja a feleségétől, hogy mennyire kívánja, meg szereti, hanem folyton a kudarcai jutnak eszébe, hogy mindig anyagi gondok vannak, és már elhízott/megöregedett/az ágybeli teljesítménye lehanyatlott. és ezért már ő sem kívánja annyira a feleségét, mert egy idő után eltávolodik az ember az olyanoktól, akikről folyton negatív dolgok jutnak eszébe.


viszonylag kevés ember jut el odáig, hogy azért, mert nem azt látja magáról a másik viselkedésében, amit elvár, nem csak a másik a hibás, hanem ő maga is. ezt együttműködéssel lehetne megoldani. ami itt nincs meg, mert mint mondtam, nem sokan jutnak el idáig.


te azért kellesz valószínűleg a pasinak, mert tőled viszont azt látja, amit látni akar. felnézel rá, szereted, vonzónak látod... újra azt érezheti, amit régen. ezért van rád szüksége. no meg a szex miatt. elenyésző az az eset azonban, amikor a pasi felrúgja az életét, mert tisztában van vele, hogy előbb utóbb veled is eljutna ugyanarra a szintre, mint a feleségével. ha most eljut, simán eldobhat, keres mást. ugyanakkor a saját élete így kényelmes. megvan a családja, valószínűleg szereti a gyerekeit, és a feleségét is a maga módján. 40 évesen új életet kezdeni egy fiatal lánnyal... ez nem egy vonzó alternatíva számára.


ameddig megteheti, meg is fogja tenni, ha döntéshelyzetbe kényszeríted, akkor az ígérgetései ellenére 95% kb, hogy a feleségét fogja választani.


tudom, hogy baromi nehéz, de keress mást. illetve ne add oda neki teljesen a lelkedet, nézelődj, járj nyitott szemmel. mert jönni fog olyan, aki jobb, és aki nem csak arra használ, hogy a saját önértékelését rendbehozza és menekül ahelyett, hogy a problémákat a feleségével együttesen próbálná megoldani.

2012. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

„Még szerencse h ezen az oldalon mindenki k*rvázik,elmondják az embert mindennek! Te biztos egy olyan ember vagy aki életében nem hibázott! Gratulálok az inteligenciádhoz a csillagokat veri!”


Megint sír a k*rva, hogy nem szűzként kezelik. Ezek után mégis mit vártál. A fenti hozzászóló is nyilván hibázott már, de azét házas emberrel dugni és szétbarmolni egy kapcsolatot, nem egy kis hiba. És akkor te beszélsz az intelligenciáról?



„Ő is nagyon szeret velem lenni de néha úgy viselkedik mintha csak a szexre kellenék neki, de sokszor beszél arrol h mi lenne ha együtt lennénk!”


Persze, hogy szeret veled együtt lenni, ezért tart. Kell neki a fiatal punci, ha az asszonynak éppen megjött, vagy zűr van otthon.


„Hogyan csábitsam el?”


Sehogy. Nyilván a testeden kívül semmit sem tudsz nyújtani neki, ami nagyon kevés egy kapcsolathoz. Ha fontos lennél neki és nem szexuális segédeszközként használna, már rég veled lenne.


„Mit tegyek?”


Köpd szembe magad.

2012. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ringyó
2012. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Igen van gyereke,de már külön él! És lehet h hibáztam,de nem bánom,elmondhat akárki akárminek! Igazábol hétközben minden nap találkozunk és nem csak azért,ünnepeket szinte mind1iket velem tölti,7végéket is uh nem érzem annyira reménytelennek a dolgot!Gondolhat akárki akármit!
2012. okt. 19. 17:50
 20/25 anonim ***** válasza:

9.-es vagyok.

Válaszokat megint nem olvastam..

Hasonló témában írtam, 0 %-ra pontoztak..

(Szex roma lánnyal)

Kedvesem !

Az élet túl rövid. Szűzen mentem férjhez (én hülye).Terhes voltam, mikor a férjem elhagyott..

Gyereket felneveltem..Aztán rákos lettem...De ezt a lepontozóknak nem írom....

Pontok csak azért fontosak, mert attól félek, betegségem gonosszá tett. Pedig csak segitei szeretnék..

De gonosz igy a halál kapujába főleg nem szeretnék lenni....

Csak azt nem szeretném, ha nem "ÉLNÉL".

Van, amikor már késő a könny..

2012. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!