Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25éves vagyok a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves vagyok a szeretőm 40éves aki házas, de én szeretem! Ő is nagyon szeret velem lenni de néha úgy viselkedik mintha csak a szexre kellenék neki, de sokszor beszél arrol h mi lenne ha együtt lennénk! Hogyan csábitsam el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 15:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező kit is érdekelsz? Engem se érdekel mit gondolsz.
2012. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Akkor minek irsz!
2012. okt. 19. 19:00
 23/25 anonim ***** válasza:
Mert olyan vicces vagy!
2012. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez olyan nehéz történet. És sajnos olyan gyakori. Szinte egy szociális klisé.

Az az igazság, hogy nagyon nagy esély van rá, hogy tényleg nem fogja elhagyni a feleségét. Valószínűleg rengeteg dolog van, ami összeköti őket,plusz ott van a társadalmi megítélés is. (Mit szól a család, a barátok, etc.)

Ettől függetlenül nem is lehetetlen, de gondold végig... Megéri? Mert szerintem annyira egyértelmű, hogy nem. Ez a férfi, megannyi jó tulajdonsága mellett, amikkel nyilván rendelkezik, hiszen te szereted őt, szóval ezek mellett hazug és gyáva. Ez pedig nem predesztinál egy jó és biztonságos jövőt. Egy olyat, amit megérdemelnél.

25 éves vagy, az már nem pici lány. Ne légy naiv és butuska szerelmes kislány. Legyél okos, erős öntudatos nő, akiben van büszkeség és akit tanulni tud a hibáiból.

Ha mindenképp őt akarod, akkor meg mondd meg neki, hogy szereted, de nem akarsz második lenni, válasszon. Az élet nem olyan bonyolult, csak az emberek túlkomplikálják. Tudni kell elfogadni és elengedni is dolgokat.

Gondolj arra, hogy majdani Anyaként mit tanácsolnál a lányodnak, akit mindennél jobban szeretsz, ha ugyanezzel a kérdéssel állna eléd.

Mert én azt, hogy szeresd és tiszteld magad te lány és a nő társaidat is próbáld, így ne bántsd a másét.

De persze szóljon most ez elsősorban rólad. De akkor sem hoz jó erőket az ilyen út, keresd meg a te utadat, ahol a te társadra tudsz találni. Akinek nem csak első vagy, egyetlen is. Aki ne általában veled tölti az ünnepeket, hanem csak veled van, és veled álmodik. Mert van ilyen. A 40 éves úr, majd biztos szomorúsággal gondol vissza rád és bánja, hogy elveszített, de ő többet veszít majd, mint te.

2012. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elolvastam a hozzászólásokat, hű, nagyon nagy indulatokat gerjesztettél! :-)

Az a kérdésed, hogyan csábítsd el? Hiszen már megtetted! Elcsábítottad, lefeküdt veled, ennyi.

Ha veled van, nem azért teszi, mert a feleségével rosszabb, hanem mert veled más. És amikor hazamegy, akkor otthon meg olyat kap, amit te soha nem tudnál neki megadni. Egy hosszú, valamikor boldog házasságot, együtt felnevelt gyerekeket. Úgy fogd fel, hogy az igényei egy részét te elégíted ki (sajnos ez csak a szex), egy részét meg a felesége (család, társ, egzisztencia). Ha lenne rá esély, hogy te biztosítsd neki mindezeket, akkor kérés, fondorlatos csábítás és egyebek nélkül is már lelépett volna otthonról.

Két dolog közül választhatsz:

- elhagyod és keresel egy pasit, akinek te egy személyben leszel a szexpartnere, a szerelme, a társa, a gyereke anyja, a legjobb barátja, vagy

- maradsz a társadalom által "qrvának, szemétnek, ringyónak" tartott szeretői státuszban.

Emellett a 40-es pasi mellett csak a másodikra van esélyed, de ha neked ez elég a boldogsághoz, az a te dolgod.

2012. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!