Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye, hogy ne nőzzek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy ne nőzzek ilyen hozzáállással?

Figyelt kérdés

Nem értek a nők nyelvén, nem tudom, hogy kell udvarolni, nem tudom, hogy kell bánni velük, hogy jól érezzék magukat a társaságomban. És akárki akármit mondott eddig ezzel kapcsolatban, nem maradt meg a fejemben, egyszerűen mintha nem is akarnám felfogni. Ha kialakulna valami komolyabb is köztem és egy lány között, azt is sima barátságnak kezelném, mert magamban képtelen lennék szintet lépni. A testiség meg... Számomra már egy ölelés is nagy feladat, pedig amúgy bújósnak érzem magam (csak ezt sosem élhettem ki). Egyszerűen félek a "női lélektől", pedig közöttük nőttem fel (vagy éppen ezért félek)...


Ráadásul elég lusta vagyok és bizonyos téren önző, ami megint nem nyerő.


Szóval hagyjam az egészet, amíg fel nem növök agyilag is a témához? 21/F



2012. okt. 30. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21 évesen már nem vagy olyan gyerek...amgy annyit kéne megértened hogy a nők nem háziállatok akikket külön módon kell bánni, emberek, a gondolkodásuk és a testük ugyan más, de amúgy ugyanolyan lények, nem kell olyan keményen beszólni nekik, vagy ilyesmi de nem kell nekik külön bánásmód
2012. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy 21 évesen annyira "érdekel" ez az egész téma, mint egy 4 éves kiscsoportos ovist. Viszont már érzem a bőrömön, hogy nem jó az egyedüllét, szóval az agyam saját maga ellen harcol.
2012. okt. 30. 12:04
 3/21 anonim ***** válasza:
Mondj le, én is ezt teszem. Én is lélekben vagyok kevés ehhez. Ha 20 felett is ezt érzed, akkor már nincs mit tenni. A sok buzgómócsing már vagy 5 éve éli a nemi életét, te meg huszonévesen is alkalmatlan vagy a témára. Én 27 évesen vagyok még mindig így, pszichésen nem megy. Attól tartok, nem is fog. Csak gondold végig, egy normális agyú egyén már rég megküzdött ezzel, nekünk nem ment. Az idő telik, de ilyen téren csak hőzva,halasztva van az idő, és mégsem lesz jobb belül igazán.Próbálkozol, valamit változol, de tudod -te,hogy ez az egész nem neked való, mi nem szerelemre születtünk. A párkapcsolat azoknak az emberekenek való, akik jól érzik benne magukat, akik nem lusták nyalni a nőknek, akik el tudnak lazulni a társaságukban, akik ezt nem vizsgadrukként fogják fel mint mi, hanem kihívásnak, akiknek egyáltalán van valami roh-adt beszélnivalójuk az ellenkező nemmel, akik akarnak kölköt és ezzel járó felelősséget a jövőjükben, akik képesek lemondani rengeteg dologról, és ráadásul mindig ugyanarra a lukra másznak éveken át. /kissé monoton lehet/ Szóval summa summarum, ez az életvitel nem való mindenkinek. Vannak akik ehhez pszich kevesek. Ezt be kell bizony szépen látni,és kell tudni fogadni. HA eddig nem gondoltad úgy,hogy márpedig én lazán teszek ezért, akkor ezután se fogod. Ebben szinte biztos vagyok. Tény persze,hogy lehet változni, minden téren lehet, de hatalmas akarat kell hozzá, és nem biztos, hogy te boldog leszel, mert lehet viszont,hogy csak magadat hazudtolod majd meg,hogy szerepet játszól belül.
2012. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Első, nem értek egyet. Rosszabbak, mint a házziállatok. Azoknak csak odavágod a táplálékukat meg rásímitassz kettőt azt jóóvan. A nőknek azoknak egy külön enciklopédia kell,hogy kiismerd, tudd kezelni őket, különben szarnak se hívnak majd. Kissé lazán fogod fel, től lazán. Pedig nem így van. A nők elég bajosak szerintem. Ezért van,hogy csak szexre kellenek nekem, mert a szép nők külsejével ki vagyok azért békülve, azt bevenné a belem, de a belső tulajdonságaik alapján 10 -ből 8 dögunalom számomra. Nem is hajlok annyira a velük való társalgásra.
2012. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyanus, hogy ezt hirdetésnek szántad. Gyertek lányok! Jelentkezzetek nálam minél többen!
2012. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"akik el tudnak lazulni a társaságukban, akik ezt nem vizsgadrukként fogják fel mint mi, hanem kihívásnak"


Ez meg a másik...

2012. okt. 30. 12:10
 7/21 anonim ***** válasza:

A, vagy változtatsz


B, vagy olyan looser leszel mint a 3as válaszoló



te döntesz!

2012. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5-ös: milyen hirdetésnek? Egyszerűen csak szeretném megérteni, hogy mi a szar játszódik le bennem.
2012. okt. 30. 12:11
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
ekkora egy lúzert, mint te. és még be is vallod, atya ég, hova fajul a világ. az zajlik le benned hogy egy pszichopata vagy, könyörgök, komolyan kerüld a női nemet, pasikat is, rád még egy buz|nak sincs szüksége
2012. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint látens meleg lennél, mások szerint aszexuális, a harmadik paraszt szerint egyéb. Szerintem (4. paraszt) ez korántsem olyan meglepő jelenség. Létező, gond, trs. szinten és szerintem ez csak annyi, hogy ide sikerült fejlődnünk. A hatásvadász és felszínes fosok, amit kultúrának hívunk, az vezetett ide.
2012. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!