Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye, hogy ne nőzzek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy ne nőzzek ilyen hozzáállással?

Figyelt kérdés

Nem értek a nők nyelvén, nem tudom, hogy kell udvarolni, nem tudom, hogy kell bánni velük, hogy jól érezzék magukat a társaságomban. És akárki akármit mondott eddig ezzel kapcsolatban, nem maradt meg a fejemben, egyszerűen mintha nem is akarnám felfogni. Ha kialakulna valami komolyabb is köztem és egy lány között, azt is sima barátságnak kezelném, mert magamban képtelen lennék szintet lépni. A testiség meg... Számomra már egy ölelés is nagy feladat, pedig amúgy bújósnak érzem magam (csak ezt sosem élhettem ki). Egyszerűen félek a "női lélektől", pedig közöttük nőttem fel (vagy éppen ezért félek)...


Ráadásul elég lusta vagyok és bizonyos téren önző, ami megint nem nyerő.


Szóval hagyjam az egészet, amíg fel nem növök agyilag is a témához? 21/F



2012. okt. 30. 11:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
NA ne butákskodjunk már. Én eldöntöttem, hogy egy nagyon szép és jó prostizós utat választok. Nekem ez kell. Ez elég, ez felel meg. Én vagyok ez a 3- as fasz. Nem mindenkinek felel meg a párkapcsolat. Milyen hírdetésnek? Persze,jó gondolat lebeszélni, manipulálni másokat, de nem kell ennyire paranoidnak lenned! ŐSzintén írja ide az ember a vélemény, attól,hogy neked nem lesz, attól nekem miért lenne jobb? Eleve nagy az ország, azt se tudod ki ki csoda, full anoním senki titt mindenki. Nem kell a konspiráció teória! Csak azt írom, az ilyen lélekkel nem egyszerű. Nem biztos,hogy ez looserség. Csak a párkapcsolatpártiak szerint lúzerség. De aki meg nem az, az meg azokat tartja lúzernak, aki 27 éven át még mindig unott farokkal ugyanazt a nőt toszogatja, és a kölökkel együtt virnyákol, hogy mennyi mindenről kellett lemondania a szaros pelenka miatt!
2012. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A 9-esnek köszi, hogy lepszichopatázott! Szerintem az egy kicsit máshol kezdődik.
2012. okt. 30. 12:26
 13/21 A kérdező kommentje:

"A pszichopata embert leginkább a fejletlen erkölcsi ítélőképesség, a többi ember érzelmeinek figyelmen kívül hagyása, a megbánás és bűntudat hiánya jellemzi."


Én pedig nem állítottam magamról, hogy figyelmen kívül hagyom mások érzelmeit, csak egyszerűen nem értek a nőkhöz.

2012. okt. 30. 12:30
 14/21 anonim ***** válasza:
Ott lett ez szerintem elbaszva, nálam legalábbis,hogy állati keveset beszélgettem nőkkel, keveset voltam beszélgetős társaságban, nem alakult ki az elmémben ez az ösztönös érzék,hogy hogyan kell velük bánni, viszonyulni. Ezt az átlagja az iskolás évek alatt,ha nem volt egyébként zökkenőkkel teli gyerekkora,akkor simán magába szívta, aztán itt verik a faszukat,hogy mekkora töblettel rendelkeznek. Nagy ügy. Ez alapvetően átlag,csak nem mindenkinek jött ki így a lépés. Nem alakult ki benned a rögtönzési, kommunikációs készség, szokatlan a pina, és ettől ki vagy akadva,ha oda kerülne a lépés,hogy na... Ezen meg 20+ ként kur-va nehéz korrigálni. Mert annyira beléd van ivódva ez a jellem ami vagy. Ez olyan, mintha egy patkányfóbiást kéne rávenni,hogy teljesen lazán feküdjön bele egy cincogókkal teli koporsóba és töltön el egy könnyed órát közöttük. Lehet, bele is örülne. Ilyen dolgok ezek, csak látni kéne!
2012. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy szabály van, amit érdemes betartani "Nőkkel csak keményen". Mindig, mert máshogy ugye értelme sincs :) Nem azt mondom, hogy durván és tiszteletlenül, de nem szabad hagyni, hogy majmot csináljanak belőled. Ennyi csak.
2012. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy meleg vagy?
2012. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok csak lányban xd és valahogy így vagyok a fiúkkal. épp tegnap gondoltam arra, hogy 18 évesen elvileg "nagykorú" vagyok, lelkileg meg tök gyereknek érzem magam. Ez a testem felnőtt, de belül gyerek maradtam. vagy lehet, hogy meleg vagy tényleg vagy aszexuális..xd
2012. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
na mit mondam, anafázis :D
2012. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

16-os: előbb vágom le egy evőkanállal a farkam, minthogy felálljon egy velem egyneműre.


17-es: fogadd baráti kézfogásom! :D

2012. okt. 30. 13:24
 20/21 anonim ***** válasza:
kösz :D am sajna ezen nem lehet változtatni én már beletörődtem h egyedül fogok megmurdelni xd ráadásul a korombeliek mind ezzel a témával vannak elfoglalva, úgyhogy mindig úgy érzem magam mint az alien közöttük. egyébként meg lefoglalom magam bringázok, rajzolok, animét nézek azt kész xd neked is csak ezt tudom ajánlani, fölösleges is ezzel a kérdéssel foglalkozni csak rosszabb lesz :S (17es voltam)
2012. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!