Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is kihasználnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kihasználnak olyan alapon, hogy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

szóval a barátom pl veszekedés után, ha meg vagyok bántva, nem érdekli, képes felém állni a képembe lógatni a "munkát", vagy olyankor is amikor elfordulok, hogy aludnék, vagy amikor megyünk kocsival messzire, közli hogy áll és szinte várja, hogy hozzányúljak, stb., volt már kocsival orális, de csak előjáték címen, körözött addig lassan a házak között (utána éreztem magam mintha olyan megalázó lett volna)ha szexuális eszközöket hoz haza, előtte meg sem kérdez, spontán előveszi és már totál be van izgulva, mosolyogva adja elő, szóval ha nem mennék bele, megérti, de tuti húzná a száját (lelki zsarolás), ha elutazik akár egy hétre (munkaügy) előtte nem szeretkezés van, csak neki egy gyors orál, de amikor végre hazajön, volt hogy képes hátradőlni, tarkóra kulcsolt kézzel, habár itt szóltam, hogy ez legyen az első, amikor végre látjuk egymást? utána persze belemegy a szeretkezésbe, de így már milyen...stb 2 éve vagyunk együtt. szerintem azt hiszi én élek halok az ő szerszámáért. holott én nem nedvesedem be a légből, meg attól, hogy letérdelek...és hadd ne mondjam még az együttfürdést is, ő hányszor elmegy, míg én egyszer sem. és nem is igényli valahogy...szóval nem arról van szó, hogy szegény csajnak nem jó a párjával a szex,(beszéljék meg, mert erről szól a kapcsolat) hanem én úgy érzem, hogy szabályosan ki vagyok használva.(2,5 éve vagyunk együtt)


más nőt is kihasználnak?


2012. okt. 30. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Drágám, te valamiféle szexuális eszköznek tartod magad? Szerinted a párodnak nem feladata viszonozni amit te adsz neki?

Nem használnak ki mást olyan alapon, hogy párkapcsolat, mert értelmes ember tudja, hogy a párkapcsolati szex arról szól, hogy mind a két embernek jó legyen, kölcsönös adok kapok! Egyáltalán miért csinálod, ha nem jó? Ő mit tud neked nyújtani?

2012. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ne engedd neki
2012. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

szerintem ő totál abban a hitben van, hogy kölcsönös...

pl a szexuális játékok...nekem hozza a vibrit, meg rezgő ketyeréket...

2012. okt. 30. 21:44
 14/16 anonim ***** válasza:
:D hát ez tényleg gáz!Tudasd vele, hogy téged nem izgatnak az ilyen játékszerek!És ha nem fog tetszeni neki akkor mégis mi a legrosszabb ami történhet?Szakítani fog?És ha igen?Legalább megszabadulsz ettől a beteg embertől és kereshetsz magadnak normális srácot! :)
2012. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ami történhet: komfrontálódás..
2012. okt. 30. 22:08
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem nem kéne a barátod viszont annyit még kibírsz és ha bunkó lesz és nem érti meg akkor nyisd ki neki az ajtót...
2012. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!