Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt de ő azt mondta hogy barátok lehetünk, de nagyon szeretem! Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt úgy érzem nélküle semmi értelme az életemnek,kb 1 éve találkoztunk először,első látásra beleszerettem!Ismerkedtem vele nagyon jól elvoltunk is addig,amíg be nem vallottam hogy mit érzek iránta,hosszú várakozás után azt mondta hogy lehetünk barátok,nagyon szíven ütött,próbáltam elfelejteni továbblépni de nem ment,szeretem,mással nem tudnám elképzelni az életem,egyre rosszabb,nem tudom meddig bírom még úgy érzem szétesek! :/ Segítsetek!

2012. nov. 1. 12:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%

Ne nyomulj, de tarts ki!

Ez nagyon szimpi a lányoknak, nekünk..lehet, hogy nem jöhetsz szóba nála, de ha látja, hogy te kitartasz és nem adod fel és nem vagy egy könnyen lepattintható alak, az tetszeni fog neki és lehet , hogy mégegyszer meggondolja...

ne nyomulj, ez fontos!..csak jelezd szépen, hogy te ott vagy..

2012. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmit nem tehetsz, eddig is csak az időt pazaroltad rá, sose fog komolyan venni. ha össze is jönne nagy nehezen egy kis időre, akkor se lesz jó. ne erőltesd.
2012. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedves első, hogyan lehet jelezni azt?:)
2012. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Abszolút nem nyomulok!Valaki? :/
2012. nov. 2. 18:57
 5/14 avellana ***** válasza:

Tegyél rá. Spirálban. Ha azt mondja nem, azt nemet jelent, és nem mást! Lépjél túl. Fogadd el a másik akaratát. A szeretet/szerelem szerintem elég illékony dolog. Vagy lehet, rossz időpontban találkoztatok.

Ne drámázz, hercegnő! Nézz szét jobban! :)

2012. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, v felejtsd el!
2012. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó elég érdekes a humorod! :D Barátság vagy felejtsem el? :/
2012. nov. 3. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt mondom neked, hogy felejtsd el! Csak te fogod megszívni, ha barátok maradtok!! Nekem is volt egy srác, akivel jól elbeszélgettünk, de nagyon beleszerettem és amikor bevallottam neki az volt a válasza szintén, hogy csak barátok lehetünk. Nagyon rossz érzés volt, de megfogadtam, hogy nem akarok barátkozni vele, mert én szívnám meg, ha esetleg párkapcsolatokról lenne szó és mondjuk látnék vele másik lányt... de amúgy már csak egy kép is elég volt róla, hogy felzaklasson érzelmileg. Szóval én töröltem a közösségi oldalakról, telefonszámát is, e-mail címét és szerencsére sikerült elfelejtenem és boldog párkapcsolatban élek. :))


Egy másik példa: egyik barátnőmmel szakított a szerelme, de azzal váltak el, hogy barátságban maradnak. Ez így is van, de szegény lány nem tudja túl tenni magát rajta és folyamatosan szenved és így sajnos esélyt se tud adni másnak, akivel esetleg minden klappolna.


Ennyi az én véleményem

2012. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és megfogadom,tényleg nem lenne jó egy másik sráccal látni,nagyon kikelnék magamból!És ha az az ok hogy nem ismer még eléggé?
2012. nov. 3. 21:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer eléggé, az nem is akkora baj, beszélj vele sokat, hallgasd meg, legyél figyelmes vele, mutasd az "előnyös" oldalad! :) Sok sikert!
2012. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!