Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt de ő azt mondta hogy barátok lehetünk, de nagyon szeretem! Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt úgy érzem nélküle semmi értelme az életemnek,kb 1 éve találkoztunk először,első látásra beleszerettem!Ismerkedtem vele nagyon jól elvoltunk is addig,amíg be nem vallottam hogy mit érzek iránta,hosszú várakozás után azt mondta hogy lehetünk barátok,nagyon szíven ütött,próbáltam elfelejteni továbblépni de nem ment,szeretem,mással nem tudnám elképzelni az életem,egyre rosszabb,nem tudom meddig bírom még úgy érzem szétesek! :/ Segítsetek!

2012. nov. 1. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
#7 Nem humornak szántam. Azért csak barátkozni akar veled, mert nem nézel ki elég jól számára.
2012. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező... sajnállak.
2012. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hány éves avyg?:)
2012. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,most jönnek majd a válaszok hogy túl fiatal vagyok még ám 17!
2012. dec. 11. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!