Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ez a felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ez a felfogás lenne a nyerő? Olyan megalázó. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy régóta elsöprően szerelmes vagyok valakibe. Tele van drámákkal az egész, mindig pofára esem valahogyan, de mégsem akarom feladni a dolgot. Olyan igazi szerelmet érzek, ami hol leforráz, hol lefagyaszt.


Viszont közben az egyik fiú barátom szerelmet vallott nekem. Azt mondta, hogy ő nem áltat azzal, hogy tökéletes vagyok, és, hogy fullos a külsőm ( a másik srác ezeket mondja ), de, hogy ő ezek ellenére elfogad, és úgy szeret, ahogy vagyok, és ez a barátságból alakult ki lassan, és már ott tart, hogy leélné velem az életét. Én semmit nem érzek iránta, és ráadásul kifejezetten megalázónak érzem ezt a szöveget. Akivel együtt vagyok, aki szeret, annak legyek "tökéletes", és lásson gyönyörűnek!

Senki sem érti meg, hogy nekem ez rosszul esik, még a barátnőim sem. Mindenki azt nyomatja, hogy adjak neki egy esélyt, és ne kergessem a romantikus drámába illő szerelmet folyton, mert egyedül fogok maradni.


Megőrülök ettől a felfogástól, nem tudom elsajátítani. Nekem nem megy az, hogy egy kapcsolat egy hosszú barátságra, nyugis érzésekre, és erre az "elfogadlak" dologra alapuljon.


Rosszul gondolom?


2012. nov. 8. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a közeli barátod is csak szexet akar.. ha szerelmes lenne beléd, nem mondana ilyen marhaságokat.

Szerintem annál a srácnál próbálkozz, aki tetszik neked :)

2012. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ezért próbálkozom szép lányoknál, ronda fiúként és pont.
2012. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fülünyúl ***** válasza:
Nézd, az ilyen helyzetek bármelyikéből nagyot lehet pofára esni, hiába hallgatsz a szívedre, érzelmeidre. Lehet, hogy valamelyik, vagy mindkettő csak lyukra játszik. Az ilyenek is tudnak ám nagyon szépeket mondani, aminek be lehet dőlni mint motoros a kanyarban. Természetesen egyszerre az ember csak egyvalakit tud szeretni, válaszd őt. A többi meg úgyis a sorson múlik. De azért ha esetleg közben kiderül valami turpisság, nézz ki a lila függöny mögül, hogy mi újság, mielőtt két szék közül a pad alá ülnél.
2012. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól gondolod. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ráadásul a közeli barátod nem valami észlény, ha ilyen szöveggel akar levenni a lábadról, hogy nem fullos a külsőd. :D Az ember nem mond ilyet annak, akit igazán akar. Nem kell azzal álltatnia, hogy tökéletes vagy, de felesleges ezt a képedbe vágnia, inkább dicsérné azt, amit szépnek, jónak talál benned.

Gondolom, még nagyon fiatal vagy, élvezd ki inkább a szerelmet minden gyönyörűségével és kínjával. Lehet, hogy pofára esel, nincs rá garancia, hogy nem és arra sincs, hogy nem fogsz sérülni, nem fog fájni, de később bánni fogod, ha kihagyod ezt az érzést és egy elfogadáson alapuló, sótlan kapcsolatra fecsérled a fiatalságod. Főleg, hogy ez a lehetőség neked nem is tetszik, másba is vagy szerelmes, nem is az a típus vagy, aki bele tudna nyugodni egy olyan kapcsolatba, ahol nincs szerelem.

2012. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátod meg akarta különböztetni magát a plátói szerelmedtől és talán az üres udvarlást is nyálasnak tartja.

Fiatal vagy még ehhez, nem érted a lényeget.

2012. nov. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek lennél vele, ha nem szereted?

És igen, ez durva, hogy szerinte nem vagy szép, de ő, milyen nagylelkű-elfogad. (Hová szarjak??? Legyél hálás, vagy mi??)


Teljesen igazad van, nagyon kevesen full extrásak, de aki szeret, az lásson annak!!! Ne köss kompromisszumot, hacsak nem vagy 35 éves szűzlány...

2012. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!