Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tesznek a magányosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért nem tesznek a magányosak semmit annak érdekében, hogy legyen párjuk?

Figyelt kérdés

Most itt azokra gondolok akik itt panaszkodnak, hogy "jaj! Nincs barátnőm/fiúm! Most mi lesz velem?" Közben egymásra mutogatnak újjal, hogy ez meg az a hibás. Jó! Lehet, hogy a hiba a másikban van (néha), de azzal semmi sem fog megoldódni, hogy egymást becsméreljük, hogy "ez ilyen casanova, az meg milyen r*banc". Miért nem tudnak eldugulni a magányosak és tenni valamit annak érdekében, hogy megváltozzon az életük? Jó! Tudom nehéz, meg a TV sokunkra van negatív hatással, mint pl. a nők pénzéhesek meg hasonlók, de ezt én magam mondom, magányosan, hogy NEM MINDEN nő az, és NEM MINDEN férfi akar mindennap vagy minden héten cserélni a nőjét.

Na szóval én egy 21 évesen itt vagyok magányos, de nem sírok, hogy "jaj! A nők annyira gonoszak velem, hogy nem akar senki járni!" Közben meg ki se dugom az orromat itthonról. Akkor mi a fenét várjak magamtól?

A lényeg, hogy nem fog magától bekopogtatni a "szőke herceg, ill. a vörös démon" (Kinek mi az ízlése :P)

Tenni kell, hogy összejöjjön a párkapcsolat, és nem mindig másban keresni a hibát, és nem mindig mutogatni a másikra, hogy ő a hibás, mert a semmiből, csak semmi lesz.


2012. nov. 15. 11:21
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Értem, és tényleg sajnálom azokat akik TÉNYLEGESEN keresnek, és nem csak picsognak arról, hogy ők nem találnak senkit sem, de nem is próbálják meg keresni.

Sovány vigasz, de tik legalább azzal a gondolattal hajthatjátok álomra a fejeteket, hogy legalább ti tettetek annak érdekében, hogy legyen valakitek, még ha nem is jött össze. :)

Még egy utolsó kérdést azért feltennék, és tényleg nem sértésnek szánom, de nem lehet, hogy valamit a személyiségetekben nem talált valamit rendben a csaj? Tényleg ennyire fontos a külső megjelenés? (Na jó 2 kérdés)

2012. nov. 15. 12:22
 12/39 anonim ***** válasza:

Nem sértődöm meg, de válaszolni sem tudok rá. fogalmam sincs. A nők sosem válaszolnak egyenesen, kár is lenen bármit megkérdezni tőlük. Én magam még talán azzal is kibékülnék, ha tudnám, hogy egy jól körvonalazható dolog az ok, de nem. Ami egyértelműen kell, az rendben van, ezt más, idősebb nők mondták nekem, akiktől tét nélkül kérdezhettem.

Nekem egyébként volt már két barátnőm, de nagyon későn sikerültek és évek óta nincs. Azt mondják itt gyakorin, hogy amint lesz barátnő, átszakad a gát és csőstől jönnek majd, de én nem így vettem észre. Kétszer szerencsém volt, de ennyi.Legalább örülhetek neki, hogy nem prostival kellett elvesztenem, mint másoknak, de minderre 25 évet kellett várnom. a szex persze nagyon jó volt vele, de önmagában az, hogy ennyi időbe telt nekem, ami másnak simán megy, erősen elkeserít. Nagyon bánom, hogy ennyi időt voltam kénytelen várni és nem éreztem azt a fajta édeni elégedettséget, ami szinte kötelező itt az oldalon. ""Sokat kellett várnom rá, de megérte, mert ő az igazi...2

Inkább csalódottságot éreztem, hogy ennyi időbe és szenvedésbe került nekem. A kapcsolat már tíz és fél hónapja tartott, a lány anyja és legjobb barátnője nem különösebben szerettek engem. amikor megtörtént, az anyja megkérdezte tőle, hogy kivel történt (mikor már majdnem egy éve voltam a barátja) és betudta a kiváncsiságának. A legjobb barátnője meg azt kérdezte tőle, hogy hogy volt hozzám gusztusa. Ez még viccnek is nagyon erős lenne. Legszívesebben beolvastam volna a csajnak, de nagyon féltem, hogy otthagy és nekem ugyebár nem volt másik lehetőségem, egyedül ő.

Ami a problémát illeti, nagyon örülnék, ha egyszer egy nagyon okos és őszinte lány elmondaná nekem, bármilyen fájó is legyen! Legalább tudnám és nem topognék egy helyben, a sötétben.

2012. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem akarom egy prostival elveszteni a szüzességemet. Akkor már örökre szűz maradok, mint hogy lealacsonyodjak egy ilyen szintre, mert képtelen vagyok magamnak barátnőt találni.
2012. nov. 15. 12:53
 14/39 anonim ***** válasza:

"Még egy utolsó kérdést azért feltennék, és tényleg nem sértésnek szánom, de nem lehet, hogy valamit a személyiségetekben nem talált valamit rendben a csaj? Tényleg ennyire fontos a külső megjelenés?"

Az esetek többségében biztosan tudom, h a külsőm volt a visszautasítás oka. Na meg nézd meg a társkeresőket, ha kép alapján nem tetszel egy lánynak, el se olvassa amit írtál, tehát nem is ismerheti a személyiségedet.

2012. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Régen bevett szokás volt, hogy a fiatal fiú elmentek 18 évesen bordélyházba. Igaz, akkor (elvileg) nem volt szex, csak házasságig, de nem voltak ezek a lehetetlen elvárások se, mint manapság.
2012. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Az 59 %-ost sajnos meg kell erősítenem. :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__35768..

2012. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

De hát itt pont az volt, hogy kamuzott az illető. :D

Én szerintem jobb tisztalapokkal indítani, mint hogy utólag törjön rá a lelkiismerete, és mindent elrontson ezzel. Személy szerint, én nem jártam még soha ilyen internetes társkeresőn, de inkább leszek őszinte, és lényegében "magamat" raknám ki társkeresőre, nem egy "nem létező, álom pasit"

2012. nov. 15. 13:10
 18/39 anonim ***** válasza:

A 16-os linkjére: az a pasi bunkó volt. Külső alapján választott magának lányt, a lánytól meg aztán elvárta volna, hogy ne a külseje alapján ítélje meg sőt be is csapta.


A kérdésre: mert könnyebb kifogásokat találni, vagy mert az első pár visszautasítás után feladják, vagy mert magukhoz képest magasak az igényeik, vagy mert nem tudják, hogy szerezzenek meg egy nőt, vagy pasit.


A külsőt írták itt sokan, hogy fontos, első látásra hogy a fenébe ne? Ha nem tetszünk a másiknak, sőt még félénkek is vagyunk, akkor biztos jobb első benyomást fog tenni egy kellemesebb külsejű valaki, aki még ráadásul fesztelenül el is beszélget velünk.

De elmondanám a saját példámat: Olyan 16 éves lehettem, amikor az egyik buliban a barátnőim bemutattak egy barátjuknak. Már előre mondták, hogy nem egy nagy szám a srác külsőleg, de nagyon jófej. Amikor megláttam, szinte megsajnáltam, hogy szegénynek soha nem lesz barátnője, annyira ronda. Aztán beszélgettünk, poénkodtunk és nem kellett hozzá egy óra, rájöttem, hogy olyan egyénisége van, hogy ez a pasi kell nekem! Egy hét múlva már én jártam azzal a sráccal, akiről először azt hittem, senkinek nem fog kelleni.

Úgyhogy vannak olyanok nem is kevesen, akiknek nem feltétlenül kell kimagaslóan jól kinézniük, hogy párt találjanak.

2012. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Mivel nyert meg magának? Nagyon örülök az írásodnak, de egy kicsit többet szeretnék! Biztosan tanulhat belőle más is!
2012. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Elsősorban a humorérzékével nyert meg és az önbizalmával. Nagyon meg tudott nevettetni és nem úgy, hogy na jó, tisztességből egy kicsit kacarászok a viccein. Úgy el tudott velem beszélgetni, mintha ezer éve ismernénk egymást. Nem volt kisebbrendűségi érzése, önbizalomhiánya, laza volt, közvetlen, vagány, de kedves és intelligens.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!