Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tesznek a magányosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért nem tesznek a magányosak semmit annak érdekében, hogy legyen párjuk?

Figyelt kérdés

Most itt azokra gondolok akik itt panaszkodnak, hogy "jaj! Nincs barátnőm/fiúm! Most mi lesz velem?" Közben egymásra mutogatnak újjal, hogy ez meg az a hibás. Jó! Lehet, hogy a hiba a másikban van (néha), de azzal semmi sem fog megoldódni, hogy egymást becsméreljük, hogy "ez ilyen casanova, az meg milyen r*banc". Miért nem tudnak eldugulni a magányosak és tenni valamit annak érdekében, hogy megváltozzon az életük? Jó! Tudom nehéz, meg a TV sokunkra van negatív hatással, mint pl. a nők pénzéhesek meg hasonlók, de ezt én magam mondom, magányosan, hogy NEM MINDEN nő az, és NEM MINDEN férfi akar mindennap vagy minden héten cserélni a nőjét.

Na szóval én egy 21 évesen itt vagyok magányos, de nem sírok, hogy "jaj! A nők annyira gonoszak velem, hogy nem akar senki járni!" Közben meg ki se dugom az orromat itthonról. Akkor mi a fenét várjak magamtól?

A lényeg, hogy nem fog magától bekopogtatni a "szőke herceg, ill. a vörös démon" (Kinek mi az ízlése :P)

Tenni kell, hogy összejöjjön a párkapcsolat, és nem mindig másban keresni a hibát, és nem mindig mutogatni a másikra, hogy ő a hibás, mert a semmiből, csak semmi lesz.


2012. nov. 15. 11:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Nem volt kisebbrendűségi érzése, önbizalomhiánya,


Na erre lennék kíváncsi, hogy vajon hogyan csinálta. Nekem még úgy is önbizalomhiányom van, hogy nem visszataszító a külsőm.

2012. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Vajon a valóságban miért nem látok soha hasonló eseteket?
2012. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csinálta, lehet, ilyen volt az alaptermészete. Én viszont elég népszerű voltam, sok pasinak tetszettem, akárhova mentem, szinte mindenki megfordult utánam, mégis teli voltam kisebbrendűségi érzéssel és nem volt semmi önbizalmam. Lehet, ezért is éreztem mindig fontosnak, hogy olyan férfi legyen mellettem, aki magabiztos és irányító típus.
2012. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Na, ez a nagyon érdekes. Egy férfitól elvárják, hogy nulla női visszajelzéssel, sikerek nélkül is legyen önbizalma, viszont egy nő még akár seregnyi érdeklődő mellett is lehet önbizalomhiányos, meg van engedve neki.
2012. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kapcsolatok, ahol nem a külső a mérvadó, azért alakulnak ki ritkán, mert ha valaki odajön hozzánk az utcán, egy buliban, vagy ránk ír egy társkeresőn, akkor alapból nehezebben, vagy egyáltalán nem adunk neki esélyt, ha abszolút nem jön be külsőre. Viszont ha valami miatt sokáig egy "légtérben" vagyunk az illetővel, vagy valamiért hosszabb távon kapcsolatba kerülünk vele és sokat beszélgetünk (mondjuk közös a baráti kör), akkor előfordulhat, hogy annyira meg tud fogni minket az egyéniségével, hogy már nem a külső lesz az elsődleges szempont és az egyetlen támpont. Mondjuk ehhez kell az is, hogy érdekeljen minket az illető egyénisége és tényleg párt keressünk, nem egy díszletet, akivel dicsekedhetünk.
2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
24-es: Egyáltalán nincs elvárva. Nyugodtan sajnáld magad, az, hogy így senkit nem fogsz tűzbe hozni, már más kérdés.
2012. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de az utóbbi időben (ahogy hallottam) a szerepek kezdenek elcsúszni.Az a lényeg, hogy a férfiak némelyike már nem annyira férfias, és a nőknél is ugyan ez megy. Ezt passzolom, hogy kinek a hibája, de szerintem nem jó ez így.A magányosok egy része meg elmegy k*rvázni, hogy képletesen megtarthassa a "férfiasságát", amelyik férfinak van önbecslése, az meg vagy egyedül marad, vagy megváltozik és sikerül valakit találnia, vagy talál valakit, de nem lesz boldog vele. Nagyon nem frankó a helyzet, egyik oldalról sem.
2012. nov. 15. 14:10
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy megengedett, vagy nem, az önbizalomhiányt nem egyszerű leküzdeni senkinek. Vannak, akik magabiztosabb típusok, irigylem is őket. Én azóta sem tudtam ezt teljesen leküzdeni, pedig már sok év eltelt. Férfiak közt is vannak, akik nem szeretik a félénkebb nőket, ilyentől nem is vártam volna el, hogy engem válasszon. Nekem jobb, ha egy erős férfit tudok magam mellett és a mostani páromnak is jobb, ha erősnek érzi magát mellettem. Biztos nem mindenütt így működik ez, nálunk igen.
2012. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

24-es: Egyáltalán nincs elvárva. Nyugodtan sajnáld magad, az, hogy így senkit nem fogsz tűzbe hozni, már más kérdés.


Állítsd már le magadat! Mindenhol hallom, olvasom, hogy a nőknek nem lehet hazudni, mert remek testbeszéd-ismerők. Én nem szoktam sajnáltatni magamat, amikor velük beszélek, de könnyen el tudom képzelni, hogy ők maguk már előre leírnak engem. Egy nőnek ezerszer könnyebb, lehet kőagyú vagy szerencsétlenke, akkor is rajzanak körülötte, ha kinéz valahogy, de férfiként már elviselhetetlenül magasan van a léc ilyen téren.

Soha nem feledkezhetem meg arról, hogy mennyire hátrányos helyzetben vagyok, mert farkam van, nem puncim. Az előtte említett barátnőm, amikor éppen fasírtban voltunk, rendre a fejemhez vágta, hogy legalább egy tucat fickó ugrana, ha szabad lenne. Én egyetlen lányt sem mondhattam el a magam oldaláról. Egy lány hamar talál másik jelöltet, ha az ismerkedés/kapcsolat kudarcot vall, egy fickó ezt nem mondhatja el magáról. ez akarva-akaratlanul is ott van a háttérben, még ha nem is kerül szóba.

2012. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy hangoztatod, hogy te hátrányban vagy, mert nem puncival születtél. És akkor mi van? Akármennyit háborogsz rajta, akkor is férfinak születtél, ez van. Bár én nem így gondolom, de ha esetleg neked lenne igazad, akkor sem tudsz rajta változtatni. Utálom, amikor valakinek csak a szája sír, de tenni meg nem képes semmit azért, hogy jobban érezze magát a bőrében. Pont ezzel van a baj, hogy tehetetlen vagy, ezt a csajok nem igazán értékelik...
2012. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!