Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kiszemeltem szerintem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem szerintem már azt is elfelejtette, hogy létezem, de nem tudok másra gondolni csak rá. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy fél éve megismerkedtem ezzel a sráccal, és megismerkedésünkkor többször meg is csókolt. Aztán nem keresett többé, pedig úgytünt tetszem neki. Én párszor kerestem, egy keveset dumáltunk de ennyi. Azóta majdnem fél év telt el, igaz most tudomásom szerint barátnője is van, akivel egyszer szakitanak máskor meg békülnek.

Külsőleg és amennyire megismertem belsőleg is számomra ő a tökéletes pasi, és azt hiszem találnánk is. Irjak neki néha, hogy legalább ismerkedjünk? Vagy miután szakit a barátnőjével finoman vezessem rá hogy tetszik nekem? Hogyan csináljam? És mi van ha azért nem keresett mert nem tetszek neki. Akkor csak kinevetne amiért irkálok neki összevissza. Segitség mit csináljak? Megőrülök. 18-L


2012. nov. 15. 22:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azóta volt egy "kapcsolatom", de nem tudtam beleszeretni a srácba. Mindig ez a kiszemeltem jár az eszemben, ezért szakitottam a másik sráccal is.

Azért is akarom megismerni jobban a srácot, hogy hátha kiderül nem is olyan tökéletes mint amilyennek én képzelem. Másképp nem tudok továbblépni.

2012. nov. 15. 23:21
 12/13 HalkHogen ***** válasza:
Ha írtál neki egy csomószor, és ő csak egy-egy mondatot lökött vissza, akkor szerinted kellesz ennek a srácnak...? De most komolyan. Ne álltasd magadat.
2012. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha mindig válaszolt, lehet kezdeni vele valamit.

Ha beszélni jobban tud, hívd el beszélni!

2012. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!