Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 és 18 év közötti lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 és 18 év közötti lányok ha 13 évesen közepesen kigyúrtam magam és 182 cm vagyok de nem tartozom a jóképűek közé attól még összejöhetek egy szép, csinos lánnyal? (Heves megyében Gyöngyösön élek)

Figyelt kérdés
Kérlek titeket értelmes válaszokat adjatok.
2012. nov. 17. 13:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy a vágásoktól kemény akarok lenni csak hogy jól néznek -e ki
2012. nov. 17. 14:21
 12/30 A kérdező kommentje:
oké ,fiatal vagyok de attól még légyszíves segítsetek.
2012. nov. 17. 14:23
 13/30 anonim ***** válasza:

2 évvel túlléptem a felső korhatárt, de azért válaszolok. Ha valakit meglátok, aki nem jóképű, viszont izmos, attól még nem fog bejönni. Nálam legalábbis ez nem kompenzálja (amúgy is inkább a szálkás pasikat szeretem), hogy másnál miként van, azt nem tudom. Pasiknál lehet, hogy enm így van, mármint arcra ronda nő, de nagy mellek, szép alak :D Te mit gondolsz? :D

20(leszek :D)/L

2012. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod magam jo kepunek, az nem azt jelenti h nem lesz baratnod. valakinek te fogod jelenteni az "alom pasit"!!!

13 evesen 182 cm? az kicsit sok nem?

A gyurast pedig tenyleg hagyd abba! par ev mulva, fel sem tudsz majd allni. a csontjaid olyan gyengek lesznek, h egy kis szeltol eltornek majd! De olvass utana a neten!!!!

Ez a seb a mellen dolog, pedig egy nagy hulyeseg! ezt vmi bortonos filmben lattad?

Remelem tudtam segiteni!

24 F

2012. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

13 évesen 182 centi és közepesen kigyúrt? Látom te is csak hazudni jársz ide. Mellesleg pont erre van szüksége egy fejlődésben lévő szervezetnek. Aztán, ha 20 évesen minden bajod lesz, akkor sírhatsz.

Ráadásul, attól, hogy gyúrsz még nem lesz csajod. A felszínes kis ribancoknál a lóvét kell vírítani.

2012. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !


ÉS NEM HAZUDOK TÉNYLEG 182 CM VAGYOK HA NEM HISZED EL NE IS VÁLASZOLJ.

És egyébként nem szedek semmit.

Tisztán edzek és természetes anyagokból viszek be fehérjét.

És köszi a mellen való vágással kapcsolatos választ.


megfogadom!

2012. nov. 18. 07:17
 17/30 A kérdező kommentje:

Hát egyébként nekem egy lánynál fontosabb az arc mint az alak de azért jól is nézzen ki:)

Nem azt mondom hogy modell legyen de troll se.

2012. nov. 18. 07:19
 18/30 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit hogy másfél éve járok edzeni szóval nyugodtan el lehet hinni amit mondok.


Különben jár abba a terembe egy 14 éves srác akivel szoktam találkozni és még nekem is fel kell néznem rá.

Amugy ő simán kinéz 17-nek.

De azért rólam is azt mondja mindenki hogy ha azt mondanám nekik hogy másodikos vagyok egy középiskolában akkor simán elhinnék.

Hát sajnos olyan az arcom a MAGASSÁGOM és az alkatom is hogy idősebbnek tűnök egyesek szerint 2-3 évvel is de talán az sok.

2012. nov. 18. 07:23
 19/30 anonim ***** válasza:

Micsoda dicsőség, hogy idősebbnek nézel ki. Rohadtul nem ez számít.

A magasságot mondjuk elhiszem, mert 15 évesen már én is 190 felett voltam. Egy évig nőttem még vagy 6-7 centit és azóta is annyi vagyok.

A probléma, hogy nem ilyen idős korban kéne elkezdeni kondizni, mert most fejlődik legjobban a szervezet. Sőt 30-ig még bizonyos csontok is fejlődnek és akkor áll le véglegesen.

Nem az a baj, hogy nem szedsz semmit, hanem, hogy nagy megterhelésnek teszed ki a csontjaidat és az izületeidet, aminek később meg lesz az ára. Persze ezt most nem hiszed el.

"de nem tartozom a jóképűek közé attól még összejöhetek egy szép, csinos lánnyal?"

Itt a kulcsmondat. Te is és sokan mások azért járnak edzőterembe, hogy ellensúlyozzanak valamit. Nem vagy magas, gazdag, jóképű? Semmi baj, tuningold fel magad és egyből lesz csajod. Ezt mondja a média. Csakhogy a valóságban ez nem így megy.

2012. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló nagyon szépen köszönöm a kommentedet csak az a baj hogy én az edzés nélkül már meg sem birok lenni nekem ez olyan mint a dohányosoknak a cigi alkeszoknak az ital drogosoknak a drog.

Csak akkor hagytam abba amikor pl eltört a csuklóm vagy kiment a térdem ilyenek.

egyébként megy mindenkinek a jó pont mint mindig :)

2012. nov. 18. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!