Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok egy olyan pasit aki utál sportolni és edzeni, de rendes és szeretetet akar?

Figyelt kérdés
Próbáltam többször edzeni, hogy jobb legyen az alakom, és többször csináltam edzéseket eredménytelenül volt mikor több hónapokig edzettem, de semmit se változtam, meg valahogy sose érzem jól magam edzések közben. Amugy 186 cm vagyok és 100kg. Külsőleg én se várom el, hogy edzett legyen egy lány csak, hogy szép legyen az arca.
2012. nov. 18. 00:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A alakod legyen a legkissebb bajod ha komolyan gondolod a lepofozás dolgot...akkor mentális problémák is vannak és nem is enyhék.

Nálam számít, nem kellenél így, azt azért hozzáteszem hogy én is több éve napi szinten mozgok, és versenyzek is.

Több hónapokig ez most komoly? Fél év után kezd meglátszani valami ha nem olyan az alkatod vagy nem szedsz rá valamit, ha 2 hónap után feladod az akaraterő hiánya nem pedig genetika. Ez nem varázsütés

2012. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hehe, mire te megmoccannál egy ügyesebb átlagos nő jól tökönrúgnaXDXD
2012. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Elmehettek a jó kurv@ anyjátokba az ilyen embereknek mint ti a csontját eltörném.
2012. nov. 24. 20:41
 14/26 A kérdező kommentje:
A szemembe egy utolsó ribanc az aki a súlyom miatt elutasítana, és tényleg megérdemelné ha kezet emelnék rá.
2012. nov. 24. 20:42
 15/26 anonim ***** válasza:

Mindenki azt utasít el, akit akar és amiatt amiatt akarja. Ez neked is szíved joga!

Én például simán elfogadom, ha nem tetszem valakinek.


Egyik ember se lehet kényszer a másik számára.

Ha nem tetszik: le lehet fogyni.

De látom, nálad inkább valami pszichés gubi van.:D

2012. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szóval tesó: vagy lefogysz, vagy elfogadod, mert ha megfojtasz bárkit is, mehetsz a börtönbe, ott hátha valami kigyúrt meleg nem utasít el!


Egyébként meg: neked kellene egy 120 kilós nő? De még ez se ok arra, hogy másoktól is elvárd...

2012. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyébként: utálsz sportolni. Valamit valamiért. Edzeni nem muszáj, a csajoknak mostanában a sovány, nem izmos srácok is bejönnek!


Futhatnál, vagy valami. Az edzéssel a háj változik át izommá, talán épp úgy nagydarab maradnál.


De azt ugye csak viccnek szántad, hogy "rendes"? :P Szeretetet elhiszem, hogy akarsz, láthatólag önmagad se tudod szeretni. Ezért vagy békétlen. De ilyenkor általában mások se tudnak rajtad segíteni.

2012. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha neked nem tetszenek a kövér nők, akkor hogy gondolod, hogy a lányoknak tetszenek a kövér férfiak. Én nem akarlak megbántani, de szerintem neked nem a súlyod miatt nincs barátnőd, hanem mert nagyon rosszul gondolkodsz. Amit másoktól elvársz, azt magadtól is el kellene várnod. 21/L
2012. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: és ez még csak a kezdet!

Én már odáig eljutottam, hogy még ha képes is vagyok elfogadni valamit, akkor sem várhatom el másoktól, hisz nem biztos, hogy olyanok, mint én.

Általában azok az emberek nem mérik ezt jól fel, akik súlyos pszichés gondokkal küzdenek, állandóan kiszolgáltatottnak érzik magukat és úgy érzik, szociálisan védtelenek, ezért mások a puszta létükkel bántják őket.

Ám egy kívülállónak (természetesen) úgy jön el, hogy az illető önző és mérhetetlenül egoista.


Bár a kettő összefügg.

2012. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Sokáig edzettem hogy másabb legyek, de nem sikerült. Amúgyis elég magas vagyok és a csontozatom is olyan nem annyira látszik meg rajtam ez a sok súly. Azért vagyok ilyen erőszakos, mert az élet hozta ezt ki nekem. És mégegyszer mondom nem olyan nők kellenek nekem akik a fitness újságokban vannak, hanem egy átlagos nőt szeretnék. És én úgy közelednék hozzá, hogy éreztessem hogy nekem ő kell, és ne azért utasítson el mert van feleslegem.
2012. nov. 24. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!