Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg csak a szexre hajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,szerintem nem normális. Kb fél éve találkozgatunk,elvisz pizzázni,bulizni,strandra,vagy ahova épp kedvem tartja. Mindig mindent ő fizet,közbe meg én tök bunko vagyok vele legtöbbször,mert csak kihasználom őt,és ezt ő is tudja. De ő mégis járni akar velem,azt mondja,hogy tetszem neki,meg aranyos vagyok,stb. Pedig direkt bunkozok vele,mert nekem ö nem tetszik,de mindig csak találkozni akar velem,én meg nem akarok vele,csak amikor unatkozok. Mondtam neki,hogy biztos azért tűri ezt el,mert le akar velem feküdni. Vagy tényleg nem normális. Szerintetek?
2009. aug. 15. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak szexre kellenél neki, akkor nem csinálná ezt fél éve. Nem alázná meg magát folyamatosan. Valószínűbb, hogy totál beléd van esve, és ezért tűr el mindent. De te miért csinálod ezt vele? Hagyd a francba. Ha nem érdekel, akkor ne húzd az agyát!
2009. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Tuti nem normalis de te meg egy riherongy!
2009. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én már az elején megmondtam neki,hogy nem akarok tőle semmit,és inkább ne is talizzunk,de ő nem érti meg. Akkor jól összeveszek vele,hogy végre békénhagyjon,de 1 hét után megint zaklat,hogy talizzak vele. Már fogalmam sincs mit csináljak. Fizetni meg ő akar mindig,hisz ő hív el,én meg hagyom,hátha ettől elmegy a kedve,de nem. Nem tudom ezért miért kell sértegetni... :S
2009. aug. 15. 23:45
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
ásd el magad már ne haragudj. lehet, hogy hülye, de szerintem ha megdugni akarna nem alázkodna meg ennyiszer... te elég nagy szemét vagy!!!
2009. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Szegény csávó...sajnálom...
2009. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem kell,nyugi! Nem vagyok szemét,tehetek én rola,hogy nem tud békénhagyni,hiába kérem??? Zaklat telefonon,msnen,iwiwen,myvipen,vagy akárhol. Még love.hura is beregisztrált,csakhogy álnéven ott is zaklathasson. Msnre is csinált uj msn cimet,mert letiltottam. És ezek után még én vagyok a szemét?!?!?
2009. aug. 16. 00:02
 7/21 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem,hogy miért akar járni velem,nem tudott válaszolni. Mi tetszik bennem? Arra se. Mondjon 3 jó tulajdonságot rólam,nem tud. Akkor msnen megkérdeztem,hogy mit csinálnánk,ha járnánk? Hát ö ezt nem írja le msnen,mert ezt személyesen kell elmondani. Magyarul tuti a szexre gondolt...
2009. aug. 16. 00:06
 8/21 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak fiú barátaid, ismerőseid.

Kérd meg őket, hogy hozzák a tudtára a srácnak.

Kész.

2009. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

szemét... azé írtam mert Te magas is írod, hogy KIHASZNÁLOD!!!


akármilyen, de ha azt mutatnád felé, hogy le se szarod akkor lehet nem nyomulna. Ő azt hiszi, hogy bejön neked, hogy kedves meg a segged nyalja! Érted?

2009. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
pontozz le, nem mondom, hogy szemét vagy, de akkoris pofátlanság tőled ha ezt teszed. hagyd ne állj le vele seholse beszélni. ennyi. kész.
2009. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!