Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg csak a szexre hajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,szerintem nem normális. Kb fél éve találkozgatunk,elvisz pizzázni,bulizni,strandra,vagy ahova épp kedvem tartja. Mindig mindent ő fizet,közbe meg én tök bunko vagyok vele legtöbbször,mert csak kihasználom őt,és ezt ő is tudja. De ő mégis járni akar velem,azt mondja,hogy tetszem neki,meg aranyos vagyok,stb. Pedig direkt bunkozok vele,mert nekem ö nem tetszik,de mindig csak találkozni akar velem,én meg nem akarok vele,csak amikor unatkozok. Mondtam neki,hogy biztos azért tűri ezt el,mert le akar velem feküdni. Vagy tényleg nem normális. Szerintetek?
2009. aug. 15. 23:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi a francért talákozol vele? Most azt akarod hogy téged sajnáljunk? Csak uncsiból elmész vele, kihasználod hogy fizet, nincs jobb dolgod? Ha már annyira nem akarsz tőle semmit és undorodsz tőle, akkor nem mész el vele soha, sehova! Te is hülye vagy már bocs. Ja, meg szemét.
2009. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!