Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, 19 éves korom óta együtt a jelenlegi barátnőmmel, tehát már 6 éve. Előtte egy komoly 2 éves párkapcsolatom volt, ott történt meg minden (első csók, szüzesség elvesztése), tehát a jelenlegi barátnőm a második. Szeretem a barátnőmet, és nem csak úgy érzem hogy kötődés, meg hogy már csak szeretet, tényleg nagyon jól megvagyunk. Jól érzem magam vele, megértjük egymást, szép is, okos is, teljesen hozzám való. És ami nagyon fontos, hogy el tudnám képzelni őt anyaként is. De mégis bennem van néha egy olyan, hogy nekem még élnem kell, és 30-33 éves koromig nem akarok házasodni, még pár évet akarom hajtani a csajokat, flörtölgetni, ismerkedni, kipróbálni mással is mindent, randizgatni, szóval újat érezni. És e mellett meg jól érzem magam a barátnőmmel, és ezek miatt a fura érzések miatt nem szakítanék vele, nem is tartanám fairnek, meg persze benne lenne a pakliban hogy sosem találnék ilyet mint ő, visszasírni magam meg nem az én stílusom. Részben pedig az is érthető hogy élni akarok még, egész egyetem alatt vele voltam pl, persze voltak bulik, sosem gátolt semmiben, csak épp hogy más lányok tabuk voltak ugye...


Szerintetek mi ilyenkor a megfelelő lépés? Köszi aki elolvasta..


2012. nov. 24. 16:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De mégis van valami nyomás,hogy "lekösd" magad? Ha nem látod rajta,hogy minél előbb a feleséged akar lenni és csinálni két gyereket akkor miért kéne lekötnöd magad?

Ha meg csak az zavar,hogy ő OTT van akkor te bizony már nem szereted őt.Nekem úgy tűnik,hogy ez az egész egy magyarázkodás arra,hogy mért akarod otthagyni.

Jobb ha ott hagyod mint,hogy összeházasodva,két gyerekkel csaljad meg a szerencsétlen feleségedet.

A másik az,hogy 25 évesen már nem nagyon fogsz felhőtlen társasági életet élni,bulizni,flörtölgetni és dugni.

Ha annyira szeretnéd őt akkor nem lennének ilyen álmaid.

Megfogod bánni,mert attól még,hogy kétszer szerencséd volt nem olyan egyszerű egy normális társat találni,de inkább szakíts vele mert végső soron jól jár majd,hogy nem marad veled,ha nem szereted teljesen. 18/F

2012. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!