Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják sokan fel a távkapcsolatot, amikor szerintem, ha igazán szerelmesek vagyunk valakibe, képesnek kéne lennünk hónapokig is várni rá?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják ők nem bírnának távkapcsolatot, de ezt nem értem, szerintem, ha igazán szeretünk valakit, akkor nem érdekel hogy nincs veled, hanem elég a tudat, hogy ott van valahol és gondol rád. És abban a tudatban élni milyen jó volt mikor együtt voltunk és milyen jó lesz mikor újra együtt leszünk
2012. nov. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
És ilyen nagyon maradi, neveltetésű lány volt, hogy a pasim az uram tisztelni kell
2012. nov. 28. 11:54
 42/47 anonim ***** válasza:
És még távkapcsolatban voltatok, amikor szakítottál? Csak mert akkor ugyanúgy nekem volt igazam, mert jött neked is egy másik lány, aki közelebb volt, és állandó boldogságot tudott biztosítani.
2012. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem ez akkor is megtörtént volna, ha velem van egy városba.
2012. nov. 28. 12:18
 44/47 anonim ***** válasza:
Csalódtam :( Én is Happy End-et vártam...
2012. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de számomra vicces őszinte szerelemről és a távolság felett álló érzésekről beszélni, amikor elmondod, hogy a lány eleve egy tökéletes katona volt, mert passzívan sodródik a pasija után, és minden mindegy neki, te meg dobtad egy másik lányért. Te is pontosan a papírforma szerint kezelted a párkapcsolatod, csak éppen kaptál hozzá egy kissé birka természetű, árral sodródó lányt.


Általában a lányok azok, akiknek hamarabb jön elő a hiányérzet, hamarabb kezdenek kiakadni a távolság miatt, mert törődésigényesebbek, sokkal jobban és folyamatosabban igénylik a párkapcsolat melegségét, a pasiknak ilyenkor akár még be is jön a szabadság. Emiatt azt figyeltem meg, hogy a távkapcsolatokban a lányoknak szokott beúszni egy harmadik a képbe, aki éppen ott van, amikor törődésre vágyik a hölgy, emiatt tönkremegy a kapcsolat. A te barátnőd szimplán egy megbízható állóvíz volt, cseppet sem volt mélyebb a kapcsolatotok. Ha nem voltál ott, nem hiányzott neki a szex, nem hiányzott neki a törődés, ha ott voltál, akkor meg jó volt, hogy ott vagy. Gondolom, a szexet is mindig te kezdeményezted, a csók is addig tartott, míg csókoltad. Ha mentél, jó volt, ha nem mentél, nem volt harag. Az én párom is kicsit hasonlóan működött a kapcsolatunk elején, ebből gondolom.


Szerintem te összekeverted a dolgot egy másik jelenséggel: a távkapcsolatoknak van egy olyan sajátos tulajdonsága, hogy sokkal tovább tartanak sokszor, mert a nettóban együtt eltöltött idő kevés, így sokkal később jönnek ki az ellaposodással kapcsolatos problémák. A te párkapcsolatod nem túlélte a távolságot, hanem ellenkezőleg: a ritka találkozás miatt kevéssé jöttek ki azok a problémák, amiket felsoroltál. A találkozás a kiéhezettség miatt jó volt, a fent maradó idő pedig ennek az emléknek a dédelgetésével telt el. Amíg neked jó volt, csináltad, amikor jött jobb, továbbléptél. Addig meg problémád egy szál sem volt, mert a csaj nem csinált problémát, maximum te.


Nem sértésképpen mondom, de szerintem nem szerencsés prédikálni a materialista világnézet és az őszinte, mindent elsöprő érzelmek ellentétéről, amikor csont nélkül képes vagy egy párkapcsolatból átugrani egy másikba. Az őszinte szerelem számomra nem ilyen...

2012. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, te tul.képpen a lelkiismereted megnyugtatására tetted fel ezt a kérdést? Mert a történet végkicsengése erre enged következtetni.

Talán akkor megerősítettünk valamiben...

2012. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
én egy ilyen lányt semmi pénzért nem hagytam volna ott az tuti....ez egy főnyeremény, még ha "unalmas" is...inkább unatkozzak néha minthogy azon aggódjak most éppen hol és mennyit iszik, kivel bulizik......
2012. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!