Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják sokan fel a távkapcsolatot, amikor szerintem, ha igazán szerelmesek vagyunk valakibe, képesnek kéne lennünk hónapokig is várni rá?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják ők nem bírnának távkapcsolatot, de ezt nem értem, szerintem, ha igazán szeretünk valakit, akkor nem érdekel hogy nincs veled, hanem elég a tudat, hogy ott van valahol és gondol rád. És abban a tudatban élni milyen jó volt mikor együtt voltunk és milyen jó lesz mikor újra együtt leszünk
2012. nov. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Nem is plátói szerelemről volt szó de semmi probléma :D
2012. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Látom szövegértés nagyon megy...
2012. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom azt a lányt, akinek egy olyan férfi mellett kell lennie, aki ezt így kijelenti, hogy elmúlt a romantika korszaka meg, hogy ha nem találkoznak hosszabb ideig tuti megcsalja.. Hát tudod, inkább legyek messze a szerelmemtől és várjak rá, mint, hogy egy ilyen pasi mellett kelljen lennem..
2012. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Igen megy....és semmi értelme nem volt a mondandónak ismét :)
2012. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben. Nem adtam fel, sőt biztattam, hogy vállaljuk fel a dolgot, mert egy év múlva együtt leszünk, és onnantól szép lesz minden.


Az eltelt idő alatt minden egyes nap erre gondoltam, ez tartotta bennem a lelket. Újra és újra elképzeltem a pillanatot, amikor végre újra látjuk egymást. Közben a neten tartottuk a kapcsolatot, mert legyőzhetetlen távolság volt közöttünk, személyes találkozóra esély sem volt.


Teltek a hónapok. Az elején minden simán ment, de a közepe táján elromlott valami. Nem tudom mi, de egyre ritkábban jelentkezett. A mindennapi kommunikáció végül oda esett vissza, hogy egy hónapban kétszer beszéltünk csak, de volt, hogy ennyi se jött össze.


Amikor eljött az idő, hazajött, és megszűnt a távolság. De többé nem úgy néz rám, mint régen, nem hajlandó hozzámérni se, ha pedig én érintem meg, olyan arcokat vág, hogy legszívesebben elsírnám magam. Alig találkozunk, ritkábban mint valaha, és ha igen, akkor is sokszor csend van. Nem beszélünk, mert ott van a feszültség, a ki nem mondott dolgok.


Egyszerűen nem működik, és kész. Hiába álltam hozzá a lehető legpozitívabban, hiába a kitartás, mégis tönkrement a dolog.


Iszonyú fájdalom volt nélküle eltölteni azt az egy évet, és most, hogy így alakultak a dolgok, még rosszabb, mint amikor azt hittem, hogy majd minden jóra fordul. Teljesen kikészültem az egésztől, olyan nyomot hagyott bennem, amit nem tudom, valaha ki tudok-e heverni.


Néha arra gondolok, hogy tovább kellene lépni. Elfelejteni őt, és keresni valaki mást, vagy csak beletörődni a kudarcba és egyedüllétbe. De egyik sem könnyű. Én a mai napig szeretem őt, akkor is, ha nem kellek neki. Rendszeresen kommunikálunk, és így nagyon nehéz elvonatkoztatni, túllépni az egészen.


Legyen ez intő jel mindenkinek, aki azt hiszi, hogy elég az, ha szereted a másikat. A legőszintébb szerelem sem elég az élet mocsadék mivolta ellen. A világ egyszerűen úgy működik, hogy mindig minden rosszra fordul, ha tetszik, ha nem.


Talán kevés szerencsésnek összejön, de nekem nagyon keserűek a tapasztalataim.

2012. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
38%

"Sajnálom azt a lányt, akinek egy olyan férfi mellett kell lennie, aki ezt így kijelenti, hogy elmúlt a romantika korszaka meg, hogy ha nem találkoznak hosszabb ideig tuti megcsalja.."

Jajj már megint jönnek a csökött agyú beszűkült barmok...

Hol mondtam én olyat, hogy ha nem találkozunk hosszabb ideig megcsalom, te nagyon egyszerű?

És igenis elmúlt a romantika, vagy te is úgy ismerkedtél meg a pároddal, hogy hónapokig csak beszélgettetek, aztán 1 év után ért hozzá először a válladhoz?

Na ugye, hogy ti is 2 hónap után vadul keféltetek, akkor meg ne álszenteskedj itt nekem...

Ez pedig főképp nem jelenti azt, hogy ne lennék romantikus, de távkapcsolatban ábrándozni a szerelmedről nem romantikus, hanem baromság.

2012. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Előtte mennyi ideig voltatok együtt?
2012. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Édesem....neten ismerkedtünk meg és másfél év után találkoztunk előszőr úgyhogy ezt elég erősen benézted :)
2012. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
De egyébként már megint ostobaságokat beszélsz. A romantika nem függ össze azzal mikor fekszek le előszőr a barátommal :D Az előző párommal 3 hét után feküdtem le mégis ő volt eddig a legromantikusabb :)
2012. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Best, kérlek ne személyeskedj én sem akartalak megbántani.. Csak arra alapoztam, hogy írtad, elmúlt már a romantika kora.. Igen biztosan az én képességeimmel van baj, de számomra ez azt jelentette, hogy te már nem hiszel a romantikában.. Lehet gáz, lehet hogy undorító, nevetséges, és akármilyen vagyok, de én hiszek a romantikában és lehet gáz, hogy távkapcsolatban álmodozom, de úgy érzem ez igazán belefér és ezzel nem ártok másoknak.. Valamint, amíg működőképes a dolog miért is ne? Havonta két napot ritkán van, hogy egy hetet kb együtt töltünk. bízom benne, igenis ki lehet bírni így két évet.. Ha pedig nem értesz vele egyet ne szidalmazz, hordj le mindennek, lehet én is túllőttem a célon az előző válaszommal, akkor bocsánat.. csak nem értem miért kell így beszélni azzal, aki hisz a szerelemben, romantikában, még akkor is ha ez "nem a plátói szerelmek kora"..Ettől nem rosszabb ember 23/L
2012. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!