Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják sokan fel a távkapcsolatot, amikor szerintem, ha igazán szerelmesek vagyunk valakibe, képesnek kéne lennünk hónapokig is várni rá?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják ők nem bírnának távkapcsolatot, de ezt nem értem, szerintem, ha igazán szeretünk valakit, akkor nem érdekel hogy nincs veled, hanem elég a tudat, hogy ott van valahol és gondol rád. És abban a tudatban élni milyen jó volt mikor együtt voltunk és milyen jó lesz mikor újra együtt leszünk
2012. nov. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
66%

Nos én úgy jöttem össze a párommal, hogy kapásból távkapcsolatból indultunk neki az egésznek és ezt csináltuk 2 évig. Nagyon nehéz volt,de sokkal jobb volt annál mintha mindketten azt mondtuk volna, h hagyjuk a fenébe nem éri meg.

És szerintem igenis segít a tudat, hogy van valaki aki tiszta szívéből szeret és te is őt! Nem elég,de mindenképp segít kibírni.

23/N

2012. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
53%
mert az úgy csak kínlódás
2012. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg tudod, hogy xy idő múlva rendesen együtt lehetettek, addig megéri.. Ha nincs ilyen idő, tehát valószínűleg örökre távkapcsolat maradna belőle, akkor nem éri meg.. De ha valaki több évet le tud szenvedni egy kapcsolatban, nehogy már ugyanannyiba belehaljon azért, hogy aztán végre azzal legyen együtt, akit szeret..
2012. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

"Max egy kapcsolatfüggőnek. Én inkább vagyok egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban.

Ráadásul így bármikor találhatok magamnak egy közelit is"


1. Távkapcsola nem egyenlő rossz kapcsdolat!

2. Aki belemegy egy távkapcsolatban az többynyire szerelmes úgy gondolom és nem mindenki talál ilyen könnyen magának egy ilyen embert!

2012. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Hát aki ebben hisz, legyen. Egy biztos a fizikai közelségre szükség van, hiszen szex nélkül mi értelme. Lehet az első hónapban bírod, de utána mindegy férfi v. nő hiányzik neki. A tudat meg nem segít, sőt csak később ront az egészen. Jobb egy igazi élő ember mellettem, mint távol egy megfoghatatlan.
2012. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy azért nem bírják a távkapcsolatot, mert ma már talán nem is létezik igazán elsöprő szerelem. Hanem sokszor egy eszköz a nő pasi, akivel szexuálisan kielégülnek, és fontos neki kétnapi-napi szex és ez távkapcsolatba nem működik, hanem sokkal egyszerűbb, találni olyan párt, ahol naponta kitudják élni párkapcsolati szükségleteiket nulla szerelemmel
2012. nov. 27. 13:06
 17/47 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként kicsi szívem elárulom neked, ha te sokáig éltél távkapcsolatban és a párod tökéletesen boldog volt benne, akkor biztos lehetsz, hogy azért, mert jó gyakran félrek*rt! :D
2012. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem feltétlenül jelenti azt, hogy egyáltalán nem találkoztok.. Szerintem egy normális kapcsolatban, szerelem esetén ki lehet bírni ha csak havonta egyszer szexeltek.. Utána, ha végre legyőztétek a távolságot majd bepótoljátok.. Aki a megcsalásról beszél az nincs tisztában a szerelem kifejezéssel.. Ha egyedül vagy akkor is fűvel fával összefekszel mert nem bírod ki?
2012. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Mai emberek nagyon materialisták, túl racionálisak és testhez ragaszkodnak
2012. nov. 27. 13:13
 20/47 anonim ***** válasza:
33%

Te meg Buddha reinkarnációja vagy, személyesen.

Egyéb marhaság?

Elmúlt már a romantika meg plátói szerelem korszaka...

2012. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!