Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akarok feküdni a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni a barátommal, de közben tudom, hogy megcsal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, és fülig szerelmes vagyok belé már több mint fél éve. Nem egy egyszerű eset, és a múltkor megtudtam, hogy más lányokkal is találkozgat. (nem mondom, hogy mind randi, de a legtöbbje igen) Eddig nem csináltam semmit, meg nekem még mindig azt adja elő, hogy nagyon szeret. És megfogadtam, hogy ő lesz az első, akivel lefekszek. Mostanában egyre jobban témánál vagyunk. Mennyire számít kihasználásnak, ha lefekszek vele így, hogy közben tudom, hogy más lányok is vannak a képben? :(

17/L



2012. nov. 30. 16:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
úgy vagyok vele, hogy most jó lesz, aztán meg később megbánom. de inkább azt bánjam meg, hogy megtettem és ne azt, hogy nem tettem meg :)
2012. nov. 30. 17:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De most tulajdonképpen miért tetted fel ezt a kérdést? Le akarsz feküdni vele, le is fogsz feküdni vele mert ezt már eldöntötted. Tapsoljunk hozzá vagy mi?
2012. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy az utolsó tagmondatodban? :O
2012. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az első alkalom fontos, megalapozza az ember további viszonyát a szexszel... Nem állítom, hogy lakat alatt kell őrizni a szüzességet, de azért asszem elkótyavetyélni sem érdemes. Ha olyannal fekszel le először, akiben nem bízol, az nem lesz kellemes. Persze ki tudhatja. Én a helyedben egy kicsit trécselnék vele azért...
2012. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mtke ***** válasza:
Soha nem fogod megbánni ha nem teszed meg, hiszen másokkal is találkozgat!nem tudhatod másokkal mit csinál!én biztos nem lennék vele!
2013. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!