Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogyha túlságosan jó egy kapcsolat, a srác nagyon rendes a barátnőjével, akkor a lány gyakran megcsalja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 01:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

"srác nagyon rendes a barátnőjével...."


Ezt talán csak a srác gondolja.

2012. dec. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Jaj már megint ezek az általánosítások....

Nem csaltam meg se a bunkó, tahó barátomat, ő engem igen.

A mostani rendes pasimat végképp nem csalnám meg.

A hülye r.bancok biztos, de ők aztán nem csak a kedveseket, hanem bárkit.

Erről ennyit.

2012. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Fehérnek a mondanivalójában van igazság és a környezetemben én is ezt tapasztalom.

Én úgy fogalmaznék, h ha túlon túl kinyalod a nő seggét akkor garantáltan rászar a fejedre.

Nem véletlenül van itt annyi kérdés ezzel kapcsolatban.

Nem azok a nők szoktak félrelépni, akiket vér a férje meg naponta megaláz, hanem aki után úgy megy a férje, mint a pincsi kutya.

2012. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Azt valaki magyarázza el nekem: ha túl rendes vagyok a bnőmmel akkor elveszti a tiszteletét irántam (ebben talán van valami)....

Ha viszont nem vagyok rendes, csak egy MINIMÁLIS szinten domináns, akkor egész nap rinyál meg bőg h mekkora bunkó állat vagyok....(pedig nem voltam az)


Most akkor mi a jó?

2012. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
nálunk ez fordítva volt. egy tündérhercegnő vagyok mégis mással dugott. ennyi.
2012. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

08:29


semmi, sőt te vagy még a fogyatékos is ha ilyen kérdésre nem tudod a választ magadtól.

2012. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

alapvetően az a baj, hogy totál nem értitek a lényeget.

az, hogy domináns vagy a csajoddal nem azt jelenti, hogy egyben bunkó vagy vele, meg szájbavered és az, hogy kedves vagy vele és normális, nem egyenlő azzal, hogy pincsikutyaként mész utána. fogalombeli zavaraitok vannak gyerekek. de itt kb mindenkinek.

2012. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy hülye általánosítás. Ha egy csaj hajlamos eleve a hűtlenségre teljesen mindegy ki van mellette.Másrészt ha 2 ember kölcsönösen megkapja azt amire szükségük van/ ugye ezt nevezzük jól müködő párkapcsolatnak/akkor miért lépne félre.Nem kéne a nőkről ismét a tudatlanságtól vezérelve, hülyeségeket összehordani.
2012. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen a domináns férfi szót az éretlenkék összekeverik más kompetenciákkal,tulajdonságokkal aminek a világon semmi köze a domináns típushoz. Na de hát ehhez hogy megértsék bizonyos emberek a szónak a jelentését elöszőr is fel kell nőni.:)
2012. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"az, hogy domináns vagy a csajoddal nem azt jelenti, hogy egyben bunkó vagy vele, meg szájbavered"


na látod ez az, nem fogtad fel, egyáltalán nem voltam vele soha bunkó, nem vertem szájba, nem üvöltöztem vele, csak magabiztosan és határozottan viselkedtem, de sosem erőltettem azt amihez nem volt kedve....de ha 10-ből csak egy alkalommal nem szeretnék odamenni bulizni mondjuk, ahová ő az már bunkóság! szerinte....



"és az, hogy kedves vagy vele és normális, nem egyenlő azzal, hogy pincsikutyaként mész utána."


A kedvesség nálam azt jelenti, hogy megteszek neki bizonyos szívességeket! Nyilván, ha összeveszünk és veszek egy szál virágot, az már pincsikutya viselkedés....szerintetek


"fogalombeli zavaraitok vannak gyerekek. de itt kb mindenkinek."


Az lehet, csak valaki akkor írjon már egy kézikönyvet a nőkhöz....

2012. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!