Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte már, hogyha túlságosan jó egy kapcsolat, a srác nagyon rendes a barátnőjével, akkor a lány gyakran megcsalja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 01:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
De egyébként meg ha megtalálom az arany középutat, se ése nyálas, se bunkó nem vagyok, hanem pont megfelelő....akkor meg az a baj! mivel hogy "túl tökéletes"....
2012. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

na látod ez az, nem fogtad fel, egyáltalán nem voltam vele soha bunkó, nem vertem szájba, nem üvöltöztem vele, csak magabiztosan és határozottan viselkedtem, de sosem erőltettem azt amihez nem volt kedve....de ha 10-ből csak egy alkalommal nem szeretnék odamenni bulizni mondjuk, ahová ő az már bunkóság! szerinte....



A kedvesség nálam azt jelenti, hogy megteszek neki bizonyos szívességeket! Nyilván, ha összeveszünk és veszek egy szál virágot, az már pincsikutya viselkedés....szerintetek


"fogalombeli zavaraitok vannak gyerekek. de itt kb mindenkinek."


Az lehet, csak valaki akkor írjon már egy kézikönyvet a nőkhöz....



- Tök jó lenne, ha nem forgatnád ki a szavaimat.


Értem, hogy most dühös vagy, mert megcsaltak, de ne rajtam vezesd le. Engem is megcsaltak, pedig normális voltam. Főzök, mosok, takarítok, az ágyban is oda teszem magam és mégis.. ettől még nem gondolom, hogy az összes pasival van a gond. Csak vele volt. Ennyi.

2012. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

tévedsz, nem csaltak meg, jelenleg boldog párkapcsolatban élek, az előző exemről írtam amiket írtam, nem igazán izgat a lány, csak eszembe jut néha hol ronthattam el....



mellesleg nem tudtál válaszolni, szóval azért van vmi igazság a mondandómban :)

2012. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%

válaszolok akkor jó? az amit te leírtál, ahogy viselkedtél az exeddel az NORMÁLIS. az exed nem volt az.

remélem a válaszom megfelel az igényeidnek.

2012. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%
a szerintetek végű mondatra kaptam csak fel a vizet, mert nem, szerintem nem és szerintem más szerint sem pincsikutya viselkedés. ennyi.
2012. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a páromat ezelött minden lány megcsalta kihasználta és becsapta,én nem értem ezeket a ri*ancokat,hisz okos rendes aranyos kedves és hatalmas szive van szexi az ágyban és változatos,elegáns ..mi kéne mééég én imádom őt és ahogy bánik másokkal,igen sajnos az ilyen férfiakat papucsnak nézik és kihasználják..csesszék meg :DDD
2012. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Gondolom, a barátnő nem volt szerelmes a srácba, de belement egy kapcsolatba vagy mert ésszerű, célszerű, vagy mert nem volt szíve nemet mondani, mert annyira rendes és szeret engem...
2013. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!