Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS. Ki nem állhatom apám új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Ki nem állhatom apám új nőjét! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos,a szüleim elég csúnyán szétmentek,de ez egy másik történet. Én anyukámnál lakok a kisöcsémmel együtt,de hétvégén apánál vagyok. Erről a nőről annyit kell tudni,hogy a 30-as évek elején van,platinaszőke,állandóan kint vannak a mellei,mindig nyávog,nagyon idegesítő. Amikor ott vagyok apánál,állandóan ott lábatlankodik,direkt apám nyakában csüng,csókolgatja (fúúj) és amikor apával elkezdünk beszélgetni,állandóan közbeszól,hogy neki holnap el kell menni-e valahova,jajj képzeld van egy új titkárunk...stb. Egy nyugtunk nincs. Amikor ketten vagyok azzal a nővel,nem is foglalkozik velem (bár az nem baj),inkább manikűrözik,telefonál a barátnőivel. Múlt hétvégén közölte velem,hogy jobb lenne,ha ritkábban jönnék,mert én idegesítem őt,és hogy jobb elfoglaltsága is akad,mint hogy velem próbál kedveskedni.

Volt,hogy egy szál tangában sétálgatott a házban,ügyet sem vetve rám.

Ráadásul van egy nagyon aranyos kisöcsém,nem rég töltötte be a hármat. Anyukám nem is meri elhozni hétvégén,és itt hagyni (megértem). És az a nő,olyan utálattal és undorral nézi az öcsémet. Soha nem kérdezi,hogy mi van vele,hogy van. Szerintem még a nevét sem tudja. Bár lehet hogy az enyémet sem. Állandóan ezeket mondja:Mária,Annamária,Marianna,Mari. Csak az a kár hogy egyik sem. Már ezerszer mondtam neki,hogy Anna vagyok,de nem képes megjegyezni.

Egyszerűen megőrülök tőle!!!! Mit csináljak? Még sem küldhetem el a házból,amikor ott vagyok. Mondjam el apának hogy nem jövünk ki jól?



2012. dec. 8. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Én tólnám mostohaanyut. Szólj ha már faternak nem kell, átveszem.
2012. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na kösz,légy szí normális válaszokat!
2012. dec. 8. 17:12
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Én megmondanám apámnak, hogy ne haragudj, de ki nem állhatom az új nődet, ha látni akarsz, akkor gyere el hozzánk.

Vagy.

Úgy beoltanám a picshát, hogy befeketedne a haja.

2012. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Idióta válaszoló,akik azt üzenik "tolja meg"!Nem tünt fel,hogy lány a kérdező?!?!
2012. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt apuval kell megbeszélni. A leírásodból kiveszek egy hatalmas utálatot a nő felé, amit meg is értek, de apud választását is el kell fogadnod. Jó, ha a negyede igaz annak amit írtál, az is kellemetlen.

Apu választását is meg kell érteni. Ha már szétmentek anyuddal, akkor szeretne egy jó húst maga körül.

Próbáld megértetni apuddal, hogy ha lehet, minél kevesebbet hozzon össze vele, mert neked kellemetlen, vagy állítsa le a muffot, mert különben beolvasol neki.

Biztos megérti apud.

Ha nem, hát harcra fel kedves Annamáriamriannamari!

2012. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

"Idióta válaszoló,akik azt üzenik "tolja meg"!Nem tünt fel,hogy lány a kérdező?!?!

Idióta válaszoló az aki nem tud olvasni!!! Nem tünt fel, hogy senki nem tanácsolt olyat, hogy tolja meg??? ("Én tólnám mostohaanyut. Szólj ha már faternak nem kell, átveszem.")

2012. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igaz,amiket írtam. Miért hazudtam volna? Valóban utálom a nőt,de komolyan igyekeztem nyitottan közeledni felé,de ő kijelentette,hogy látni sem akar,ezután már én sem kedveskedtem.
2012. dec. 8. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy igen,apudnak ezeket mind elkéne mondanod.normál esetben neked kéne igazat adnia.

egyébként gyerekes dolog,de legalább jó muri lenne,hogy én szétszivatnám a csajt:D idegesíteném meg különböző "csapdákat" állítanék neki:DD vagy jól megtépném,aztán a közelbe nem jönne még egyszer:D

na jó bocsi,kicsit elkalandoztam.Ezek persze nem túl jó megoldások,amiket mondtam:) Lényeg,hogy apudnak mindenképp mondd el.

2012. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is van benne némi túlzás.Meg nézzétek meg itt a "másik oldal" kommentjeit.Rengeteg nő panaszkodik róla,hogy útál a párom gyereke stb,stb.

Nálunk is hasonló a szitu a férjemnek vannak gyerekei az előző házasságából,és őszintén én se örülnék,ha minden hétvégén itt lennének,mert nekünk is kell néha magánélet kettesben.Arról nem is beszélve a férjem kb "letörné a kezét" ha ok nélkül(!) csakmert nem tetszik a képem megtépne.(Egyik előző barátnőjét leköpte a gyerek erre mondta a férjem akkora frászt a kiscsaj kapott,hogy majdnem kigúvadt a szeme.)

De hálistennek ez fel sem merül normálisak a gyerekek jól kijövünk,igaz itt már nem friss a dolog mert 15 éve váltak el.

2012. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

15 vagyok. Őszintén megmondom,én is gondolkodtam már azon,hogy megkeserítsem az életét. De aztán meg arra gondoltam,hogy attól jobb lenne-e nekem? Hát nem. Bár néha már nagyon megtépném.

Utolsó. Nem túlzok,bár így lenne. Most is apukám elugrott valami papírt aláírni,aláíratni mire a nő áthívta barátnőit hogy jól kibeszélhessen és viháncolhassanak,miközben üvölt a zene.

2012. dec. 8. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!