Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS. Ki nem állhatom apám új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Ki nem állhatom apám új nőjét! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos,a szüleim elég csúnyán szétmentek,de ez egy másik történet. Én anyukámnál lakok a kisöcsémmel együtt,de hétvégén apánál vagyok. Erről a nőről annyit kell tudni,hogy a 30-as évek elején van,platinaszőke,állandóan kint vannak a mellei,mindig nyávog,nagyon idegesítő. Amikor ott vagyok apánál,állandóan ott lábatlankodik,direkt apám nyakában csüng,csókolgatja (fúúj) és amikor apával elkezdünk beszélgetni,állandóan közbeszól,hogy neki holnap el kell menni-e valahova,jajj képzeld van egy új titkárunk...stb. Egy nyugtunk nincs. Amikor ketten vagyok azzal a nővel,nem is foglalkozik velem (bár az nem baj),inkább manikűrözik,telefonál a barátnőivel. Múlt hétvégén közölte velem,hogy jobb lenne,ha ritkábban jönnék,mert én idegesítem őt,és hogy jobb elfoglaltsága is akad,mint hogy velem próbál kedveskedni.

Volt,hogy egy szál tangában sétálgatott a házban,ügyet sem vetve rám.

Ráadásul van egy nagyon aranyos kisöcsém,nem rég töltötte be a hármat. Anyukám nem is meri elhozni hétvégén,és itt hagyni (megértem). És az a nő,olyan utálattal és undorral nézi az öcsémet. Soha nem kérdezi,hogy mi van vele,hogy van. Szerintem még a nevét sem tudja. Bár lehet hogy az enyémet sem. Állandóan ezeket mondja:Mária,Annamária,Marianna,Mari. Csak az a kár hogy egyik sem. Már ezerszer mondtam neki,hogy Anna vagyok,de nem képes megjegyezni.

Egyszerűen megőrülök tőle!!!! Mit csináljak? Még sem küldhetem el a házból,amikor ott vagyok. Mondjam el apának hogy nem jövünk ki jól?



2012. dec. 8. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9-vagyok.

Ha tényleg így van beszélj Apukáddal.Csak azért feltételeztem tulzol,mert sokszor a gyerekeknek magával a ténnyel van bajuk,hogy van bárkije is a szülőnek,és úgyse tudna olyan nővel lenni,aki nem lenne fujjogás tárgya.

Én mondjuk mindig normálisan álltam a férjem gyerekeihez,szóval mint írtam is jó a viszonyunk.Épp most gondolkodunk közös gyereken és már várják a "kistesót".Hála égnek volt feleséggel is jó a viszony.

2012. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 omba ***** válasza:

Apád oldhatná ezt meg...

Én is csúnyán váltam, én is felszedtem pár nőt, az legfontosabb kritérium az volt a későbbiekben, hogy hogyan viselkednek a fiammal.

Volt, aki szintén kevergette a nevét is, - direkt-e, vagy bosszantásból, nem derült ki - nem maradt ideje, hogy elmagyarázza miért.

Gáz, ha az embernek nem fontosabb a gyereke a nőjénél.

2012. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már elég érett vagy, hogy beszélgess a nővel. Szerintem menny oda hozzá, és enyhe közömbbel kérdezd meg tőle, hogy mi a baja. Nincs azzal semmi gond, ha valami csúnyát válaszol, ne idegesítsd fel magad. Én tuti a nővel beszélnék előbb, egyébként egy idősek vagyunk, és el tudom képzelni a helyzetedet(már én is mentem keresztül ilyenen).
2012. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

az Olsen-ikreknek van egy tuti filmje, hogyan szúrnak ki a gonosz mostohával...én megnézném és ötleteket merítenék belőle.

előtte persze megpróbálnék egyszer beszélni a nővel higgadtan, normálisan hogy ha lehet, pozitívan kellene megoldani a konfliktust.

ha nem -segáz! viszketőpor a tusfürdőjébe, a szexi bugyijára, rágót beleragasztani a hajába...

volt egy nagyon tuti amit megcsináltam egy volt osztálytárssal, mert mindig terrorizált.

épp ilyen tél volt, öltöztünk tesire én meg sutyiba visszamentem az öltözőbe és vizet töltöttem a lány csizmájába :P

nem értette szegény hogy ázhatott be ennyire XD

nem beszélve arról hogy ugye, ha nem veszi rögtön észre (az lenne a cél) és a cipő nem tud megszárídni akkor elindul a penészedés folyamata és jól bebűzlik az adott cipő xD

esetleg még azt lehetne hogy kutyapiszkot szerzel és körbe szétkened egy cipőtalpán...legyen gusztusa utána mosogatni

vagy venni horgászboltban ilyen horgászáshoz légylárvákat és beereszteni a szobájába a fal mellé mintha onnan jöttek volna...csak megijed tőle ha olyan nyifáncás ahogy írod

ja még egy jó: te is direkt hívd rossz néven... mondjuk valami gázoson mint: Bözse, Klotild, Leokádia ... és ha rádförmed vagy apádnak mondja te is visszavághatsz hogy téged hogy hív... ja és előzetesen vedd fel a telefonodra mikor lemarizik vagy mariannozik :D hogy legyen bizonyíték és kétséget kizárva higgyen neked apud, mert a férfiak hajlamosak elvakulni a nagy szerelembe

valami kedvenc kajájába esetleg rakhatnál hashajtót, vagy az arckrémébe, alapozójába ha folyékony valami erősen bőrirritáló szert hogy jó piros legyen a feje

esetleg egy naciját kicsit kölcsönvenni és az ülepénél óvatosan felfejteni a varrást hogy csak nagyon kevés tartsa...hátha szétreped rajta és ciki lesz :D

de a legjobb ha kibírod... tejet+sört+olajbogyót vagy egyéb borzalmas koktélt megiszol hogy hányhatnékod legyen és telibetalálod... ennél jobbat ki nem találhatnál :D

2012. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14-es köszi a javaslatokat!

Őszintén megfordult már a fejemben egy-két tipp,amiket te is írtál.

Holnap suli után beugrok akkor hozzá beszélgetni,úgy is a "pedikűr nap"-ját tartja,és egész nap ott van. Ha a cipőjére kutyagumit raknék nem mosná le,hanem egész egyszerűen kidobná,és másnap elmenne a csatlósaival vásárolni. Hmmmm,bár mondjuk ez nem is rossz ötlet,mert akkor hétvégén nagyon nem is látnám.:P


Na akkor beszélek vele,hátha sikerül jobb belátásra bírni,bár nem hinném. Ha nem ------> irány apu. Ha meg ő nem hisz nekem,akkor viszont tenni fogok róla,hogy megkeserítsem annak a nőnek az életét.


Ja,és köszi a filmötletet,megvan az esti programom:D

2012. dec. 12. 16:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem az Apád-anyád idejöjjön-re gondoltál?

De az nem Olsenes:D

2012. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 omba ***** válasza:

14-es jó ötletek, mégsem javasolom. Ezzel pont azt ére el, amit szeretne, hogy TE vagy egy kiállhatatlan, ellenséges bunkó "szegény" ővele.

Apád, ott a megoldás, ha van.

Ha nem vesz komolyabban, mint a nőjét.... hát bízz az idő múlásában

2012. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mond apádnak hogya vagy én és a tesom vagy a bartátnője
2014. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!