Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy "életképtelen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy "életképtelen" férfivel?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Ő 27 éves és még az anyjával lakik,de minden nap együtt alszunk.

Nagyon megszerettem,amúgy egy érzékeny és lelkis ember.


16 éves kora óta dolgozik,de se autója,se lakás,se "albérlet",se félretett pénz (1 ft-se)


1 év alatt egyszer vitt el moziba és egyszer fagyizni.

Napi 7000 ft-ot keres.

Pontosan emlékszem hogy 2012.júniusában megkérdeztem tőle,hogy 2013 (!) nyarán nem -e megyünk el belföldre egy hétvégi nyaralásra.Erre azt vágta a fejemhez,hogy ahhoz pénz kell. Kérdem én nem lehet egy év alatt 3 napos nyaralásra félretenni amikor szinte minden nap dolgozik?


A másik hogy én már össze akartam költözni albérletbe,erre is az volt a válasza,hogy ahhoz pénz kell.


Én úgy gondolom,hogy ez mindig kifogás lesz,nem tud bánni a pénzzel (a saját pénzével)


A nyaraláson mindent magamnak fizettem volna,tehát a saját részére kellett volna gyűjtenie.


És az sincs,hogy azért nem tudunk elmenni,mert félretesz,mert nincs neki semmi félretett pénze.


Csak én érzem nagyon "gáznak" hogy egy lassan 28 éves férfi így gondolkodik?


24/L


2012. dec. 11. 21:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy mire b*ssza el a pénzt, ha szabad tudni?

De, elég gáz. Az én párom is ilyen és 25 lesz-én 20.

3 éven belül szándékomban áll elköltözni itthonról. Dolgozom és jelen pill próbálom előteremteni és beszerezni magamnak azokat a berendezési tárgyakat, amiket a majdani otthonomba vihetek már magammal. Nekem most kb ezekre megy el minden. De inkább akkor sakkozzak a pénzzel és szerezzem be a később szükséges eszközöket, mint mikor hirtelen kérnek több havi kauciót! rezsi, bútorozd be a lakást és élj meg valahogy pályakezdőként játék kezdődik.

A páromat már rúgdosnák ki otthonról, de nem akar/mer; majd csak akkor, ha hozzám költözhet. Most is. Itt a Karácsony, kiadások, ajándékok, erre ki kellett basznia sacper 90e-t mert neki most azonnal kellett egy új kávéfőző és egy e-book olvasó is. Aztán csodálkozik, ha nem marad másra pénze..

2012. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
9%
Burzsuj. Hagyd a fenébe vagy próbálj meg vele kompromisszumokat kötni...
2012. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
90%

Már a kérdés alatti első sor elolvasása (a "27 éves és még az anyjával lakik" rész) után világos volt számomra mit is kéne tenned.


"De ha elhagynám,nagyon hiányozna az hogy hozzám bújjon este,hogy azt mondja nekem szépségem stb.. szeretem"


Nem szereted őt, a helyzetet szereted hogy van valakid de nem őt. Hiszen nem tudsz rá felnézni mint férfira akkor hogyan is lennél belé szerelmes?


Szerintem szakítsatok mert egyáltalán semmi keresnivalótok nincs egymás mellett. Meg aztán ő úgyis jól meglesz anyucival ahogy eddig. (Ja mert egyébként egy ilyen "férfinak" az anyja az első mindig, nem a párja. Nem tudtad?) De ha gondolod nyugodtan maradj vele és legyél továbbra is örök második ahogy eddig (a pénzhiány egy kiváló ürügy neki hogy ne kelljen elköltöznie az anyjától) egy olyan ember mellett akit még csak nem is szeretsz. De innentől ez már a te döntésed, már nincs jogod panaszkodni a hülye gondolkodása miatt.

2012. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Nekem nem BMW kell.


Nem értitek?:S


Egyszerűen csak nem ért el semmit,12 éve dolgozik és se egy bútort,semmit nem vett, mindenre csak azt mondja hogy "ahhoz pénz kell".. és semmi nem lesz belőle.

2012. dec. 11. 21:49
 15/43 anonim ***** válasza:
94%

Mindegy hány éves, fel nem nőtt gyerek. De nem is fog, ha eddig nem tette. Helyedbe szülnék magamnak "saját" gyereket,

nem őt próbálnám nevelgetni.

2012. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

21:48 köszönöm,azt hiszem igazad van


A szomorú hogy én vele terveztem családot,bár ha 1 gyerek is lenne,olyan lenne mintha egyedül nevelném,hiába hogy ő is ott lenne velünk.


Én 24 évesen már anya akartam lenni,nem pedig "anyagi" és érzelmi bizonytalanságban függeni valakitől

2012. dec. 11. 21:52
 17/43 anonim ***** válasza:
74%

ma 21:49


Na jó de akkor még is mire költi??AZt mondtad napi 7000 ft-t keres ha azt havi 20 nappal számoljuk akkor az 140 ezer ft.Akkor még is mire költi azt a pénzt?Lehet gyűjt csak nem tudsz róla...

2012. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező, értjük, nyugi. :)


(Az 51-es versenyző nem érti, de minden kérdésnél van legalább egy ilyen.)

2012. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem mindegy hogy elkölti a pénzt mondjuk piára vagy az ő kis fizújából tartja el az anyát is.
2012. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
47%

"Én 24 évesen már anya akartam lenni,nem pedig "anyagi" és érzelmi bizonytalanságban függeni valakitől"


És mi lenne ha te teremtenéd meg magadnak az anyagi és érzelmi biztonságodat? Csak van valami célod a gyereknevelésen kívül. Valami amiből esetleg a jövőben meg is tudnál élni. 21:48 voltam.

2012. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!